Lisa Rinna

Klea

Alum ‘RHOBH’ Lisa Rinna flet për jetën seksuale me Harry Hamlin

Alum ‘RHOBH’ Lisa Rinna flet për jetën seksuale me Harry Hamlin

Lisa Rinna u tregua e sinqertë për jetën e saj seksuale me burrin, Harry Hamlinnë një intervistë të re për Cosmopolitan.

Amvise të vërteta të Beverly Hills Alum pranoi se për shkak të zhvendosjes së “niveleve të dëshirave” që vijnë me moshën, marrëdhënia seksuale e çiftit ishte ftohur.

Lisa Rinna

“Ne kemi vërtet seks të mrekullueshëm së bashku, dhe kemi gjithmonë”, tha aktorja për revistën për numrin e tyre “Sex After 60” të botuar të martën.

Ajo shtoi: “Vetëm se ndoshta nuk ndodh aq shpesh sa ndodhi kur jeni në të 30-at dhe në të 20-at, do të thoja. Dhe unë mendoj se kjo është normale.”

Lisa Rinnai cili është 12 vjet më i ri se Harry, e përshkroi situatën si “evolucioni natyror i jetës”.

Lisa Rinna

60-vjeçari shpjegoi: “Pra, është të kuptojmë se si të bashkëjetojmë pa e marrë atë personalisht si grua.”

Lisa Rinna vuri në dukje se ndryshimi i kishte inkurajuar çiftin të krijonin një “hapësirë ​​për zbaticën dhe rrjedhën e seksualitetit” dhe të mirëprisnin “shoqërimin”.

Lisa Rinna

Ish-ylli i Bravo zbuloi se vetëdija e saj seksuale ishte rritur vetëm, pavarësisht rënies.

“Kam arritur në atë vend ku në moshën 60-vjeçare, jam shumë më i sigurt se sa isha 30-vjeç. Më pëlqen kjo moshë sepse jam më e lirë dhe më e sigurt dhe më e pasionuar se sa kam qenë ndonjëherë.” Rinna tha.

“Nuk kam qenë gjithmonë kaq në kontakt me seksualitetin tim. Unë u rrita shumë e ndrydhur, si të gjithë në vitet ’60,” vazhdoi ajo. “Thjesht nuk ishte diçka që vajzat e bukura bënin, flisnin apo shfaqnin në pah, veçanërisht jo në Medford, Ore., ku unë u rrita.”

Lisa Rinna

Alumi “Ditët e jetës sonë” tregoi gjithashtu një dinamikë “vajzë të mirë” dhe një pritje të perceptuar për të ndjekur normën dhe për të mos shprehur ndjenjat e saj.

“Ju mund të shihni se sa mirë shkoi për mua,” shpjegoi ajo. “Unë u rebelova, sigurisht, pas një kohe. Por unë e mbaja linjën me të vërtetë mirë për një kohë shumë të gjatë, edhe kur u takova për herë të parë Harry.”

Lisa Rinna

Rinna dhe Harry u njoh në vitin 1992, kur aktori ishte i martuar me aktoren, Nicollette Sheridan. Çifti u divorcua po atë vit. Harry dhe Rinës Lidhja u bë romantike disa muaj më vonë, sipas një raporti të People. Çifti u martua në gusht 1997, pas lidhjes për gati pesë vjet.

Harry Hamlin

Çifti i famshëm mirëpriti vajzën e tyre të parë, Delilah Belle, tashmë 25 vjeçe, në qershor të 1998. Rinna sollën në jetë fëmijën e tyre të dytë, Amelia Grey, tani 22 vjeçe, në qershor 2001.

Vitin e kaluar, Bravo ndërpreu marrëdhëniet me Rinna pas një RHOBH veçanërisht të trazuar Sezoni 12. Rinna u shfaq gjatë sezonit 4 dhe zyrtarisht iu bashkua kastit për Sezonin 5, në 2014.

Harry Hamlin

Rrjeti deklaroi në atë kohë se vendimi për t’u ndarë ishte “i ndërsjellë”, por shumë fansa besuan se veprimet e çrregullta të aktores, si në shfaqje ashtu edhe në rrjetet sociale, çuan në vdekjen e saj.