Denise Richards

Klea

Alum ‘RHOBH’ Denise Richards duke bërë P0RN vetëm për fansat me vajzën e saj

Alum ‘RHOBH’ Denise Richards duke bërë P0RN vetëm për fansat me vajzën e saj

Amvise të vërteta të Beverly Hills shap, Denise Richardspo kritikohet për të lënë të kuptohet se një bashkëpunim i ri i OnlyFans me vajzën e saj 19-vjeçare, Sami Sheenishte në punë.

Denise Richards

Siç është raportuar, Sami Sheen iu drejtua karrierës së saj si një “punëtore seksi” e OnlyFans pas komenteve nga një përdoruese e TikTok që sugjeroi se ajo iu drejtua industrisë për shkak se nuk kishte “asgjë tjetër për të kontribuar”.

19-vjeçarja sqaroi në një video të postuar “GRWM” – “Unë nuk jam një [porn] yll dhe unë nuk takohem me njerëz. Unë nuk e filmoj veten duke bërë seks. Unë nuk e bëj këtë.”

Një përdorues i Reddit postoi një pamje të aktores duke ngacmuar një “bashkëpunim” të ri me vajzën e saj adoleshente.

Denise Richards

“A duhet të bëjmë një tjetër bashkëpunim, unë dhe @samisheen?” Deniza pyeti abonentët e saj, të cilët paguajnë 25 dollarë në muaj për të parë përmbajtjen e saj.

Në postim është përfshirë një foto e ekipit nënë-bijë. Deniza dhe Samiu pozoi me shprehje seksi dhe shkëlqeu plotësisht për foton promovuese.

Një përdorues i mërzitur i Reddit komentoi – “ky është një mbret i çuditshëm përtej fjalëve dhe një nga njerëzit më të sëmurë që kam parë në këtë aplikacion. çfarë do të thotë ajo…”

Charlie Sheen

Një tjetër tha: “Mini me ka nëntone që nuk mund t’i mbështes në këtë kontekst. Beje me mire Deniza.”

Një person i tretë thirri – “Nuk mund të gjej asgjë më të mirë për të thënë se kjo është kaq e rëndë dhe e papërshtatshme.”

Disa njerëz madje iu referuan e Samiut babai, Charlie Sheen, si prindi i saj më “i shëndoshë” në dritën e postimit “të mërzitur”.

Sami Sheen

Samiu hapi llogarinë e saj OnlyFans në qershor 2022. Deniza më vonë iu bashkua platformës vetëm për të rriturit si një mbështetje për fëmijën e saj më të madh. Dyshja u bashkuan për një set fotografik në verën e vitit 2022.

“Ne do të bëjmë një xhirim vërtet të mirë së bashku,” tha nëna e tre fëmijëve për Us Weekly në korrik 2022.

“Do të jetë diçka që do të jetë vërtet editoriale dhe e bukur. Jam i emocionuar. … Unë kam xhiruar me të dyja vajzat e mia për revista të ndryshme, dhe ka kaluar një kohë e gjatë, kështu që do të jetë kënaqësi të mund të bëj një xhirim me [Sami] tani që është pak më e vjetër”, ka shpjeguar aktorja.

Sami Sheen

Samiu i referohet vetes si punëtore seksi, por e ka bërë të qartë se nuk filmon skena të dhomës së gjumit.

“Unë nuk jam një [porn] yll, dhe nuk takohem me njerëz. Unë nuk e filmoj veten duke bërë seks. Unë nuk e bëj këtë,” sqaroi ajo në një video të TikTok.

Ajo shtoi: “E vetmja arsye që unë thashë se jam një [sex] punëtori është sepse burimi im kryesor i të ardhurave është nga ime [OnlyFans]. Dhe nëse njerëzit do të bënin kërkimin e tyre f-mbret, ata do të kuptonin se ka forma të shumta [sex] punë.”

Denise Richards

Charlie Sheeni cili gjithashtu ndan vajzën, Lola, 18, me Denizale të dihen ndjenjat e tij e Samiut Rruga e rrezikshme e karrierës, vitin e kaluar.

“Ajo është 18 vjeç tani dhe jeton me nënën e saj Kjo nuk ndodhi nën çatinë time,” tha aktori 58-vjeçar për Page Six, në atë kohë. “Unë nuk e fal këtë, por duke qenë se nuk jam në gjendje ta parandaloj, i kërkova që ta mbajë atë me klas, krijuese dhe të mos sakrifikojë integritetin e saj.”

Charlie dhe Deniza ishin të martuar nga viti 2002-2006. Alumi “Two and a Half Men” është përfshirë në skandale të shumta gjatë viteve, duke përfshirë abuzimin e substancave dhe pretendimet për dhunë në familje.