Alum House Verore Luke Gulbranson zbulon një lëvizje të re në karrierë

Klea

Alum House Verore Luke Gulbranson zbulon një lëvizje të re në karrierë

Jeta pas realitetit televiziv duket se është mjaft e ëmbël për të Luke Gulbranson. Të Shtëpi verore alum sapo filloi një karrierë të re dhe duket e përsosur për të. Në Instagram, ai njoftoi se ka filluar zyrtarisht një rol të ri si agjent imobiliar me The Corcoran Group dhe është gati të bëjë realitet ëndrrat tuaja luksoze në New York City!

Një vështrim në lëvizjen e fundit të Lukës në karrierë

Luke shkroi, “Jam i lumtur të njoftoj se jam një agjent i licencuar i pasurive të paluajtshme në NY. Duke punuar me @thecorcorangroup më të mirë në këtë qytet magjik! Shitja, blerja ose marrja me qira Pres të punoj me ju!”

Sipas biografisë së tij në faqen e internetit të sekserit, ka disa gjëra kyçe në sfondin e Lukës që e bënë atë të përshtatshëm për këtë punë të re. Edhe pse ai është me origjinë nga Minesota, ai ka jetuar në New York City për dy dekada. Plus, ne të gjithë e dimë se ai është një magjistar në ndërtim dhe rinovim.

Bio shpjegoi, “Ai është në gjendje të kuptojë shpejt nevojat e njerëzve dhe t'i përmbushë ato me sukses përmes punës së palodhur, përkushtimit dhe komunikimit të qartë.”

Në Instagram, ish-kushtet e Lukës Summer House i treguan atij mbështetje për punën e tij të re në pasuri të paluajtshme. Në veçanti, Lindsay Hubbard erdhi me vrap në komente kur mori frymën e një djali të kualifikuar me një punë të qëndrueshme. Ajo e emocionuar shkroi, “Urime budalla”, për të cilën Luke u përgjigj: “Epo, hej, Hubbster!”

Përpara se të vendosej për pronat e paluajtshme, Luke ka pasur në dorë një ton përpjekjesh të tjera. Ai është një aktor, një krijues bizhuterish, një shitës shurup panje, dhe më shumë. Shtimi i pasurive të paluajtshme në rezymenë e tij është vetëm një hap tjetër në rrugëtimin e tij për t'u bërë djali më i përshtatur që ka zbukuruar ndonjëherë Summer House.

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një vend në New York City, goditni Luke. Listimi i tij i parë është një apartament me 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo në Manhattan me një sipërfaqe rreth 1000 metra katrorë. Do t'ju kushtojë 9,695 dollarë në muaj.