Ally Lewber ka një mesazh për Rachel Leviss pas birësimit të qenit

Klea

Ally Lewber ka një mesazh për Rachel Leviss pas birësimit të qenit

Jo që kur Lucy Lucy Apple Juicy kishte pasur një situatë më dramatike të qenve Bravo – derisa qenushja e Vanderpump Rules, Graham Cracker, erdhi. Tani i quajtur “Hippie”, ai ishte një tjetër viktimë e Scandoval.

Rachel Leviss mori Goldendoodle si dhuratë nga prindërit e saj kur ajo dhe James Kennedy ishin ende bashkë. Kur ata e ndërprenë fejesën në vitin 2021, Rachel mori kujdestarinë. Ajo vendosi të largohej për të kërkuar trajtim të shëndetit mendor pasi lidhja e saj me Tom Sandoval doli në dritë vitin e kaluar. Graham – tani Hipi – u përplas për pak për shkak të disa çështjeve të sjelljes. Ai përfundimisht përfundoi me James dhe të dashurën e tij të re, Aleja Lewberme pak ndihmë nga Lisa Vanderpump.

Ally u pyet së fundmi se si është Hippie dhe kishte një mesazh për Rachel për ish-shoqen e saj me gëzof.

Ally e siguron Rachel Leviss se Hipi ka një shtëpi të dashur dhe po shkon mirë

Gjatë një paraqitjeje të 9 shkurtit në podkastin e Scheana Shay, Scheananigans me Scheana Shay, Ally, i cili filloi të takohej me DJ-në e vetëshpallur më parë si “Kanye i bardhë” në fillim të vitit 2022, mbrojti James nga akuzat e mëparshme të Rachel se ai ishte një pronar i keq qeni. keqtrajtuar Hipin. Ally tha se James nuk ka qenë gjë tjetër veçse i dashur ndaj Hippie-t.

Më pas Scheana e pyeti Ally-n nëse kishte ndonjë gjë për t’i thënë Rachel-it në lidhje me Hippie-n. Ally shprehu pak ndjeshmëri ndaj Rachel dhe dha një përditësim se si Hipi po bënte.

Ally tha se ajo “ndihej tmerrësisht për” Rachel kur ajo dhe James adoptuan për herë të parë Hippie, por e siguroi atë se ai ishte në duar të mira.

Ajo shpjegoi, “Nuk mund ta imagjinoja që dikush tjetër të merrte Hippie tani. Ose merr macet e mia. Në çfarë bote? Sikur nuk po ndodh. Kështu që u ndjeva shumë keq.”

“Dhe nëse do të kisha një mesazh, do të ishte, ai është i mirë. Ai është mirë dhe ne e duam shumë. Dhe për të do të kujdeset gjithmonë.”

Ally shtoi se ajo ishte “me të vërtetë nervoze” kur hipi mbërriti, duke pasur parasysh se tashmë kishte mace në shtëpinë e tyre dhe ai kishte një histori kafshimi dhe agresioni. Pas disa stërvitjeve të shumta, Hipi duket se është qetësuar.

Ally shtoi: “Pra, në fillim nuk isha i emocionuar. Por tani unë jam si, ‘Faleminderit univers, bekim, puthje’. Unë jam i fiksuar pas atij qeni. Unë e dua atë qen. Dhe ai shkon mirë me macet.”

Me gjasë do të shohim ribashkimin e James dhe Hippie’s Tahoe këtë sezon. Këtu shpresojmë që Hipi të ketë një jetë të shëndetshme, të lumtur dhe të zhurmshme që këtu e tutje.

VPR vazhdon në Bravo, të martën në 8/7c.