Ally Lewber "Ishte hezitues" rreth miqësisë së James Kennedy dhe Lala Kent

Klea

Ally Lewber “Ishte hezitues” rreth miqësisë së James Kennedy dhe Lala Kent

Yjet e Vanderpump Rules Lala Kent dhe James Kennedy asnjëherë zyrtarisht. Dhe gjatë sezonit 10 të Pump Rules, Lala zbuloi se ajo dhe James ishin lidhur. Problemi i vetëm? Ajo ishte në lidhje me Randall Emmett, dhe ai ishte në lidhje me Rachel Leviss në atë kohë.

Dhe e dashura e re e James, Aleat Lewber, nuk më pëlqeu të dëgjoja atë informacion. Por James dhe Ally e biseduan atë, dhe ajo ishte në gjendje të kalonte pamaturinë e tij. Thënë kjo, Lala dhe James kanë pasur gjithmonë një lidhje flirte.

Ally ishte i shqetësuar për marrëdhënien e James dhe Lala

(Foto nga: Chelsea Guglielmino/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Sipas The Daily Dish, Ally dhe James iu bashkuan çiftit Real Housewives të New Jersey, Teresa Giudice dhe Luis Ruelas për panelin “Bravoleb Couples Part 2” në BravoCon 2023.

Daryn Carp, moderatori, u bëri dy çifteve disa pyetje të lezetshme. A duam të dimë se kush është kërcimtari më i mirë, më kokëfortë dhe më romantik? Jo ne te vertete. Shkoni te gjërat e mira!

Pastaj një anëtar i audiencës i bëri Aleit një pyetje me peshë. “Si ndiheni për miqësinë e James dhe Lalës duke qenë se ajo është beqare dhe [considering] historia dhe ndërveprimi i tyre?” e pyeti fansi.

“Sinqerisht, jam i befasuar që kjo është hera e parë që e kam këtë pyetje. Në fillim … mendoj se isha nervoz duke e futur atë. Por më pas, kur e takova, ajo ishte vërtet e mahnitshme, “tha Ally. “Dhe ajo është pothuajse si një motër e madhe për mua, dhe unë me të vërtetë e dua atë, e vlerësoj dhe e respektoj shumë.”

Ajo vazhdoi, “Ndjehem sikur në fillim isha pak në mëdyshje, por tani e dua. Dhe unë i them asaj gjatë gjithë kohës, mendoj se ajo është fjalë për fjalë James në një formë vajze. Dhe unë e dua James, kështu që duaje edhe atë, “tha Ally.

Ndërsa James dhe Ally kanë qenë së bashku për më shumë se 19 muaj, ata nuk janë të interesuar të shkojnë drejt altarit. James e sheh martesën në të ardhmen e tyre. Le të shpresojmë që ai të ketë punuar për veten e tij dhe ta trajtojë Ally-n shumë më mirë sesa i trajtoi Rachel dhe Kristen Doute.