Ally Lewber

Klea

Ally Lewber flet tensione mes Ariana Madix dhe Scheana Shay gjatë Coachella!

Ally Lewber flet tensione mes Ariana Madix dhe Scheana Shay gjatë Coachella!

Aleat Lewber kohët e fundit hodhi dritë mbi tensionet mes Rregullat e Vanderpompës të hedhura, veçanërisht ndërmjet Ariana Madix dhe Scheana Shaypas regjistrimit të ribashkimit të sezonit 11 të serialit.

Aleat Lewber

Ally foli ekskluzivisht për të Us Weekly të martën, më 23 prill, Lewber vuri në dukje, “Unë personalisht jam mirë me të gjithë. Sapo pashë Ariana dhe Scheana në Coachella. Kishte njëfarë tensioni.” Pavarësisht tendosjes aktuale, Aleat mbetet optimist për kohezionin e grupit. “Mendoj se në fund të fundit, të gjithë janë një familje, dhe e di që është një përgjigje themelore shumë e çuditshme, por në të vërtetë janë. Dhe të gjithë kanë kaluar aq shumë së bashku sa nuk kam asnjë dyshim se do të jenë mirë. Por unë mendoj, jam e sigurt se disa ndjenja janë lënduar,” shtoi ajo.

Aleja Lewber

Aleja Lewber kohët e fundit ka reflektuar mbi sfidat e shikimit Rregullat e Vanderpompës sezoni 11 pas transmetimit të tij, duke vënë në dukje se episodet i portretizonin ngjarjet ndryshe nga sa i perceptoi kasti në fillim.

“Të shikosh sezonin mbrapa është pak më ndryshe nga sa, mendoj, të gjithë menduan në këtë moment,” tha ajo. Ky vëzhgim erdhi krahas komenteve nga Ariana Madix, i cili në fillim të kësaj jave diskutoi shqetësimet për marrjen e një “redaktimi të keq” në shfaqje. Ndryshe nga këto shqetësime, Aleat shprehu mospajtimin e saj me këtë këndvështrim. “Unë nuk mendoj se ajo është duke marrë një modifikim të keq. … Por unë shoh se si po japin Sandoval shumë vëmendje në një farë mënyre,” Aleat deklaruar. Ajo beson me vendosmëri se nuk ka gjasa për të Ariana për t'u portretizuar negativisht, duke shtuar, “Kështu që unë mund ta shihja këtë, por nuk mendoj se ka ndonjë mënyrë të mundshme që ajo të mund të merrte modifikimin e zuzarit.”

Aleat Lewber

Sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës është ndjekur nga drama intensive përreth Tom Sandoval's lidhje me Rachel “Raquel” Levissnjë ngjarje që rezultoi në fundin e marrëdhënies së tij gati dhjetëvjeçare me Ariana Madix.

Pasojat kanë ndikuar ndjeshëm në dinamikën brenda kastit, duke çuar në reagime të ndryshme midis anëtarëve në lidhje me marrëdhëniet e tyre me Sandoval. Derisa Ariana dhe Katie Maloney kanë zgjedhur të mos flasin me të, si anëtarë të tjerë të kastit Scheana Shay dhe Lala Kent kanë zgjedhur ta dëgjojnë atë, duke demonstruar një ndarje midis grupit se si të lundrojnë në miqësitë e tyre pas debatit. Kjo ndarje ka ndezur debate mes shikuesve, të cilët janë të ndarë për mënyrën e trajtimit të situatës nga kasti dhe besnikërinë e tyre ndaj palëve të përfshira.

Ariana Madix

Aleat Lewber kohët e fundit diskutuan vështirësitë e lundrimit të miqësive mes dramës së vazhdueshme në sezonin 11 të Rregullat e Vanderpompësveçanërisht ndërmjet Scheana Shay dhe Ariana Madixtë cilët janë prekur nga Tom Sandoval's çështje e publikuar. “Është e vështirë [to be in the middle, but] jam mësuar me [it]Unë kam qenë atje gjithë jetën time [as a] Hëna e Peshores,” Aleat ndahet me prizë. Ajo arriti të ruante neutralitetin, duke kaluar kohë me të dy Scheana dhe Ariana në Coachella pa u futur në polemika. “Dhe si në Coachella, unë u shoqërova me të dy dhe nuk duhej të flisnim për asgjë. Dhe nëse duan të flasin për këtë, ata munden,” shtoi ajo.

Aleat Lewber

Tensioni mes anëtarëve të kastit thuhet se u përshkallëzua gjatë ribashkimit të serialit, i cili u regjistrua muajin e kaluar. “Ishte e rëndë,” Aleat vërejti për ribashkimin, duke sugjeruar se do të jetë një episod i domosdoshëm për fansat. “Dhe të gjithë do të duan ta shikojnë atë. Dua të them, edhe unë, dua të shoh se çfarë do të ndodhë përsëri, sepse ishte thjesht emocionale. Ishte shumë.”

Aleat Lewber

Duke i shtuar dramës së ribashkimit, më 21 mars, Lala Kent iu drejtua një cicërimë nga një llogari fansash Bravo Babegjë që ndezi thashethemet për një përplasje të rëndë mes saj dhe Ariana. Në tweet thuhej: “Thashethemet janë se Ariana i evisceruar Lala në fund të ribashkimit. Ashtu si miqësia mbi llojin e situatës.” Duke u angazhuar drejtpërdrejt me spekulimet, Lala u përgjigj: “Vetëm një nga ato gjëra është e vërtetë – do t'ju lë të vendosni të gjithë.”

Aleat Lewber

Në episodin e 11 prillit të Hyni në “Housewives Nightcap” të Hollivudit Lala Kent reflektuar mbi përvojën e saj në Rregullat e Vanderpompës ribashkimi i sezonit 11, i cili zbuloi një largim nga ndershmëria e zakonshme që ajo priste nga shokët e saj.

Lala shënoi, “Pavarësisht se a ishim duke rrahur apo jo, sado vite që kam qenë në këtë shfaqje, unë them: “Këta njerëz janë të ndershëm”. Si, ata thjesht e thonë ashtu siç është. Ne themi gjëra që janë paksa të pakëndshme, apo jo?” Megjithatë, ky ribashkim ndihej ndryshe për të: “Këtë raund … Unë isha sikur, 'Ndihem shumë i mërzitur.' Në ribashkim, njerëzit [were] duke më parë të vdekur në sy duke thënë: “Kjo nuk ka ndodhur kurrë”. Dhe unë jam si, 'Uau'. Edhe duke e menduar tani, isha aq i frustruar sa po qaja në mënyrë të pakontrolluar më pas. Ndihej si një spastrim gjigant.”

Pavarësisht nga intensiteti emocional, Lala e gjeti procesin përfundimisht katartik. Ajo shpjegoi ndjenjën e saj të zgjidhjes pas ribashkimit, duke thënë:

“U largova duke u ndjerë i qetë. E dija se kisha qenë po aq i sinqertë… Edhe pse mund të mos kishte arritur aq sa mund të më kishte pëlqyer.” Ajo theksoi përkushtimin e saj për transparencë, duke shtuar: “Nuk kisha një gjë për të fshehur. Nuk kishte asnjë gur që të mbetej pa lëvizur në fundin tim … e pashë se ribashkimi ishte jashtëzakonisht shërues.”

Aleat Lewber

Rregullat e Vanderpompës transmetohet në Bravo, të martën mbrëma, në orën 20:00 ET.