Ally Lewber Dikur luajti në një Reality Show të quajtur The Valley

Klea

Ally Lewber Dikur luajti në një Reality Show të quajtur The Valley

Bravo ka një spin-off të ri të shfaqjes së realitetit Vanderpump Rules gjatë thirrjes Luginapor Aleja Lewber nuk është një nga njerëzit e vendosur të luajë yll. Megjithatë, çuditërisht, Ally ka luajtur më parë në një reality show me të njëjtin emër. Natyrisht, nuk u hodh. Asaj iu desh ta detyronte veten të dilte me James Kennedy për të siguruar një vend të rregullt në TV realitet. Unë fëmijë! Por le të hedhim një vështrim prapa…

Ally Lewber takohet me The Valley, por nuk është AJO reality show

The Valley ishte një shfaqje në CW të Dejtonit, pas një grupi të sapodiplomuarve të shkollave të mesme nga rrethinat e Ohajos. Ally u shfaq në Sezonin 1, Episodi 2, të cilin mund ta shikoni përmes YouTube më sipër. Është tepër e sikletshme dhe e rrëgjuar, por prapëseprapë, është mirë të shohësh Ally-n të fillojë karrierën e saj televizive në realitet. Ajo nuk u kthye për sezonin e dytë dhe të fundit të The Valley.

Çuditërisht, seriali i realitetit nuk ka as një faqe në IMDb. Por stacioni lokal i radios Dejton Ohajo u sigurua ta promovonte atë.

Producenti ekzekutiv i shfaqjes, Steve Bailey, premtoi “njerëz të vërtetë me përvoja reale” në The Valley. “Çdo anëtar i kastit ka diçka unike për të provuar dhe ne jemi të kënaqur të ndajmë udhëtimin e tyre emocionues me shikuesit tanë.”

Tani, disa mund të thonë se Ally ka vite që po ndjek qendër të vëmendjes. Kjo mund t’i bëjë fansat të besojnë se ajo është vetëm me James për t’u shfaqur në TV realitet. Por për fat të keq mendoj se ajo e do vërtet atë burrë. Dhe kështu, për hir të saj, shpresoj se ndryshimet nëpër të cilat kemi parë së fundmi të jetë reale dhe e përhershme. Kjo është një grua që meriton një burrë të mirë në krah të saj.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo. The Valley do të debutojë në Bravo më vonë këtë vit.