Alfonso Ribeiro ngacmon nderimin e Len Goodman në Dancing With the Stars

Klea

Alfonso Ribeiro ngacmon nderimin e Len Goodman në Dancing With the Stars

Duke kërcyer me yjet fansat u tronditën kur Len Goodman ndërroi jetë më 22 prill 2023. Kishin kaluar vetëm pesë muaj që kur Len njoftoi daljen në pension gjatë sezonit 31 të DWTS. Ai ishte i rrethuar nga familja dhe miqtë e tij në kujdesin bujtinë.

Ndërsa vdekja e Lenit ishte tragjike, fansat u ngushëlluan me faktin se ai shkoi i qetë. Për më tepër, derdhja e dashurisë dhe mbështetjes nga ata që ishin të lidhur me shfaqjen nuk ngjante me asgjë që kishte parë ndonjëherë bota e realitetit televiziv.

Shikuesit ishin të lumtur që morën një haraç për kohën e tij në DWTS gjatë finales së sezonit 31. Por thuhet se nuk do të përfundojnë këtu homazhet. Alfonso Ribeirodrejtuesi shumë i dashur i emisionit, ka ngacmuar se sezoni 32 do t’i bëjë homazhe gjyqtarit.

Alfonso premton “nuk do të ketë një sy të thatë”

Alfonso foli me PEOPLE se si Sezoni 32 kërkon të nderojë Lenin. “Unë mund t’ju garantoj se secili nga ata profesionistë do të sigurohet që rutinat të jenë ende të dizajnuara për Len. E di që kam folur me disa prej tyre dhe ata do të ndërmarrin hapa specifikë që Len i pëlqente më parë, vetëm për t’u siguruar që përmbajtja të jetë ende atje për Len.”

Përtej kërcimit, Alfonso ngacmoi se produksioni “po kërkonte të bënte diçka” për të nderuar Len, duke siguruar se “nuk do të ketë sy të thatë në shtëpi” kur të ndodhë nderimi. “Do të jetë e mahnitshme. Dua të them, ai ishte më i miri.”

T’i bësh garuesit të nderojnë Len përmes kërcimit është ndoshta gjëja më e mençur që mund të bëjnë. Le të shpresojmë që çdo gjë tjetër që ata kanë planifikuar të mos jetë shumë e bujshme. Nuk do të ishte hera e parë që producentët televizivë përpiqeshin të sensacionalizonin tragjedinë për hir të shikimeve.

Sezoni 32 i Dancing with the Stars do të shfaqet premierë më 26 shtator në ABC me transmetim në Disney+ dhe Hulu.