Alexis Bellino zbulon tapetin e kuq të nervave me John Janssen

Klea

Alexis Bellino zbulon tapetin e kuq të nervave me John Janssen

Ylli i rikthimit të Real Housewives of Orange County Alexis Bellino është zyrtarisht publike në lidhjen e saj me ish-in e Shannon Beador, John Janssen. Çifti mori pjesë me krenari në festën e shikimit të Oscars DirectTV të dielën, më 10 mars.

“Isha pak nervoz,” pranoi Alexis, “por kjo ndodh sepse ne jemi gjykuar kaq shumë nga marrëdhënia jonë. Filloi si një miqësi, u formua në më shumë dhe ja ku jemi… Mediat sociale mund të jenë vërtet shumë të këqija. Kështu që ka qenë shumë, por tani më në fund vendosëm që ta kapim demin nga brirët dhe të vazhdojmë me forcën e plotë.”

Alexis pretendoi se i gjithë publiciteti negativ vetëm sa e ka bërë marrëdhënien e saj me Xhonin më elastike. “Kjo kundërshtoi atë që ata donin të bënin me të vërtetë,” tha ajo, “e cila po na shkatërron. [But it] në fakt na bëri më të fortë.”

Si të ngasësh një biçikletë

Tifozët e RHOC tashmë e njohin John nga marrëdhënia e tij me Shannon. Ata u takuan për tre vjet përpara se të anulonin gjithçka menjëherë pas përfundimit të xhirimeve në sezonin 17.

Megjithëse Alexis dhe John nuk njiheshin më parë, ata u takuan një natë në restorantin Quiet Woman dhe që atëherë janë të pandarë. Alexis ishte një anëtar i rregullt i kastit në sezonin 5 deri në 8, ndërsa Shannon iu bashkua shfaqjes në sezonin 9.

Por shkëndijat me siguri do të fluturojnë kur sezoni 18, i cili filloi xhirimet në janar, të transmetohet më vonë këtë vit me të tre pjesëmarrës. Duke folur ekskluzivisht për Us Weekly, Alexis tha se kthimi para kamerave ishte i lehtë.

“[It] ishte si të ngasësh një biçikletë. Si, sapo u riktheva dhe u nisa”, tha ajo përpara se të aludonte për xhirimet me Shannon. “Sinqerisht, unë thjesht nuk i uroj Shannon ndonjë vullnet të keq. Thjesht duam që disa gënjeshtra të ndalen dhe ne po ecim përpara në pozitivitet. Unë nuk jam duke marrë rrugën negative.”

“Alexis kishte qenë tashmë në bisedime për t’u kthyer … para se ajo të fillonte të takohej me John,” zbuloi një burim. “Marrëdhënia e saj me të nuk kishte të bënte me kthimin e saj në shfaqje.” Por sigurisht që do t’i bëjë gjërat më interesante.

Angazhimi me amvisat e tjera

Insajderi tregoi gjithashtu se Alexis ishte “fantastike” me aktorët e saj. Ajo është parë duke filmuar me Heather Dubrow, Emily Simpson dhe Tamra Judge. Nuk ka asnjë fjalë nëse ajo është filmuar me Shannon ende, megjithëse është e pashmangshme.

Alexis la të kuptohet gjithashtu për tensionin e mirë-dokumentuar së fundmi midis saj dhe OG Vicki Gunvalson për shkak të miqësisë së ngushtë të Vickit me Shannon.

“Vicki dhe unë nuk duhet të jemi as në dalje,” tha nëna e tre fëmijëve. “Ne ishim miq shumë përpara se ajo të takonte Shannon-in. Pra, në këtë aspekt, kjo është ajo që më shqetëson. Por unë patjetër do të doja të qëndroja i përzemërt me Shannon. Nuk shoh se do të shkojmë në kafe së shpejti, përveç nëse disa nga gënjeshtrat mund të ndalen, por patjetër që dua ta mbaj të përzemërt.”

Fat i mirë me këtë, Alexis. Në sytë e Shannon-it, ti vodhe njeriun e saj. Vetëm të qenit në të njëjtën dhomë së bashku do të jetë e vështirë për një kohë.

Por tani për tani, John dhe Alexis thjesht po shijojnë të kalojnë kohë së bashku. “Ne kemi udhëtuar së bashku,” tha ai. “Ne kemi darka të mëdha familjare vazhdimisht. Po shkon vërtet mirë. Eshte e mrekullueshme.”

Real Housewives of Orange County tani po transmetohet në Peacock.