Alexis Bellino shpërthen ndaj gjyqtarit 'Tamra'

Klea

Alexis Bellino shpërthen ndaj gjyqtarit ‘Tamra’

Ndoshta Alexis Bellino nuk ka kaluar vërtet kurrë Gjyqtari Tamra duke e konsideruar atë Jezusi Jugs. Ose, ndoshta Alexis sapo ka parë sjelljen e dobët të Tammy Sue që të gjithë e kemi parë gjatë viteve Amvisat e vërteta të Orange County.

Alexis kohët e fundit kishte shumë për të thënë në lidhje me etjen e Tamrës dhe taktikat e manipulimit, duke lënë të kuptohet se Tammy nuk do të ndalej para asgjëje vetëm për ta mbajtur RHOC-në e saj portokalli.

Alexis e quajti Tamrën “manipuluese dhe mashtruese”

Alexis dhe Tamra u panë miqësore kur u ribashkuan në BravoCon fundjavën e kaluar. Megjithatë, Alexis bëri disa komente në lidhje me Tamrën në Page Six pak para ngjarjes që ishin mjaft prerëse – dhe mjaft të sakta.

Alexis nuk i prishi fjalët. Ajo filloi, “Unë mendoj se është manipuluese dhe mashtruese dhe mendoj se do të shiste nënën e saj për të qëndruar në shfaqje.”

“Unë nuk mendoj se ajo do të mohonte ndonjë nga këto nëse ne do ta pyesnim atë gjithashtu.” Të paktën Alexis mendon se Tammy është një lloj i vetëdijshëm.

Mësuam në fillim të sezonit 17 se nëna e Tamrës, Sandy Baker, jetonte me të dhe Eddie Judge. Mësuam gjithashtu se vajza e Tamrës mund të dëgjonte zhurmat e seksit të gjyshes së saj pasi dhoma e saj ishte poshtë asaj të Sandy. Pra, ndoshta Tamra shitja e nënës së saj nuk është një ide e keqe, në fund të fundit?

Alexis u përfshi në mënyrë indirekte me disa nga dramat e sezonit 17

(Foto nga: Colleen Hayes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Tamra dhe Heather Dubrow u grindën gjatë gjithë sezonit dhe në ribashkim. Një pikë debati ishte se Tamra nuk ishte e kënaqur që Heather tha se do të preferonte ta kthente Alexisin në shfaqje, ndërsa Tamra qëndroi në pauzë. Heather dhe Alexis kanë mbajtur një miqësi jashtë kamerave.

Alexis thotë se nuk e vlerësoi Tamrën duke e përdorur atë për të nisur një grindje. “Është qesharake që ajo po përdor emrin tim si justifikim për të kryer ndonjë nga këto sjellje.”

Por, Alexis ia fali Tamrës meritën e saj për të qenë e shkëlqyer në “konfliktin e drejtimit të makinës” duke shtuar, “Ajo u bë për TV të mirë këtë vit në të gjitha hutimet e saj të dehura”.

Dhe ajo mendon se disa nga rrëmujat e Tamrës janë në dëshpërim për të qëndruar në Bravo.

“Është ajo që e mban atë relevante. Dhe ndihem sikur këtë vit, Tamra do të provonte vërtet: ‘Mos më lër të shkoj më, Andy Cohen. Unë jam këtu për një arsye të mirë.”

A do të kthehet Alexis ndonjëherë në RHOC?

Pra, a do të hyjë Alexis ndonjëherë përsëri në ring për të trajtuar vetë veprimet e Tamrës? Ndoshta. Ajo tha se do të ishte “shumë keq” për të shkuar në një Udhëtim Ultimate Girls. Edhe marrja e saj e portokallisë një ditë nuk dukej e përjashtuar.

“Unë jam padyshim i emocionuar dhe krenar që jam i lidhur me rrjetin dhe nuk do të doja kurrë të thoja kurrë. Dhe do ta lë me kaq.”

Nëse Alexis kthehet ndonjëherë, shpresojmë se ajo nuk do të fillojë të takohet me dikë që ishte klient i CUT Fitness-it tashmë të zhdukur të Tamra-s. Ne e dimë se si funksionoi kjo për të sapoardhurën, Jennifer Pedranti!

Ju mund të transmetoni sezonet e kaluara të RHOC në Peacock.