Alexis Bellino

Klea

Alexis Bellino SHIDON Dinamika sfiduese të Shannon Beador me fëmijët e John Janssen!

Alexis Bellino SHIDON Dinamika sfiduese të Shannon Beador me fëmijët e John Janssen!

Alexis Bellino në dukje e ktheu thikën kur tregoi marrëdhënien e saj pozitive me fëmijët e Shannon Beador’s ish dhe i dashuri i saj aktual, John Janssen.

Alexis Bellino

Amvise të vërteta të Orange County Ylli hyri në Instagram të hënën për të rikthyer festën e ditëlindjes së saj të fundit, e cila përfshinte një qëndrim në Laguna Beach, CA Resort, Surf and Sand Resort.

“Të jetosh një jetë përgjithmonë të re. Faleminderit të gjithëve që e bënë atë jashtëzakonisht të veçantë, veçanërisht fëmijët e mi. Ndjeheni i dashur, mirënjohës dhe i bekuar. Ju dua te gjitheve!!! 💞💞💞💞💞💞,” Aleksis shpërtheu në mbishkrimin e videos.

Alexis Bellino

Pamjet u vendosën në hitin e Jay-Z dhe zotit Hudson, “Forever Young” dhe shfaqën disa foto të shkrepura gjatë qëndrimit.

Aleksis shtoi më shumë foto në Story-n e saj në Instagram, ndërsa paralajmëroi “urrenësit” të tërhiqen.

Alexis Bellino

Ajo ka shkruar një foto ku shihet duke u puthur Gjoni—“Ky burrë më bën të kuptoj se ne mund ta përballojmë këtë botë së bashku”, duke shtuar, “Urrejtësit… largohuni! Ju nuk po e prekni këtë PYT.”

Një tjetër imazh tregonte zogjtë e dashurisë duke pozuar përkrah Alexis’ tre fëmijë. Ajo i ka shkruar fotografisë: “Pjesa e preferuar absolute e festës sime të ditëlindjes (sapo më mungojnë fëmijët e J-së) ♥️♥️♥️.”

Alexis Bellino

Ish-ylli i Bravo ndan tre fëmijë me ish-bashkëshortin, Jim Bellino, James, 17, dhe binjakët 16-vjeçarë, Mackenna dhe Miles.

Shannon zbuloi më parë se ajo nuk shkonte mirë me e Gjonit fëmijë nga martesa e tij e mëparshme.

Shannon Beador

Në korrik 2023, gjërat shkuan anash si Shannon darkuar me Gjoni dhe familjen e tij në Tiki Bar në Costa Mesa, Kaliforni.

Një burim i afërt me Shannon i tha Page Six se shpërtheu një “zënkë” midis “shumë njerëzve” në grupin e tyre, të cilët të gjithë filluan “të bërtisnin njëri-tjetrit”. e Shannon-it Shpërthimi u përshkrua si “i egër”, por ajo që shkaktoi reagimin e saj mbetet e paqartë.

Alexis Bellino

Një dëshmitar okular tha se ylli i Bravo dukej “i tretur” dhe “duhej të mbahej dhe hiqej nga siguria”. Media raportoi se punonjësit e Tiki Bar u shoqëruan fizikisht Shannoni cili u shfaq i zhveshur nga restoranti.

Alexis Bellino

Shannon foli për marrëdhënien e saj të diskutueshme me e Gjonit vajza gjatë një paraqitje në gusht në “Watch What Happens Live”.

“Për fat të keq, nuk kam një marrëdhënie pozitive me e Gjonit vajza, gjë që ndodh shpesh në familjet e përziera,” shpjegoi ajo në atë kohë, duke konfirmuar se një debat ka ndodhur.

Prezantuesja, Andy Cohen, e pyeti pse ajo ishte “ende duke luftuar me të e Gjonit vajza”, muaj pas ndarjes së tyre në nëntor 2022.

Alexis Bellino

Nëna e tre fëmijëve u përgjigj: “Sepse Gjoni dhe unë isha jashtë. Kalojmë kohë së bashku. Nje dite ne nje kohe. Ne argëtohemi kur bëjmë gjëra së bashku.”

Gjoni dhe Aleksis u panë për herë të parë së bashku në nëntor, vetëm disa muaj pasi ai mbështeti Shannon pas arrestimit të saj në BDI në shtator.

Shannon Beador

Gjoni dhe Aleksis dolën publike me romancën e tyre vetëm disa javë më vonë.

Në fillim të këtij muaji, një burim i tha Radar Online këtë Shannon ishte “i trishtuar” që lidhja e ish-it me të Aleksis dukej se ishte në një rrugë të shpejtë. Një burim fillimisht e tha këtë Shannon do të ishte “të zemëruar” nëse Gjoni dhe Aleksis filloi të takohej, por më vonë u duk se ajo ishte “e pikëlluar” dhe “e hutuar” për situatën.