Alexis Bellino ribashkohet me ish Jim pas përfundimit të fejesës me Drew Bohn

Klea

Alexis Bellino ribashkohet me ish Jim pas përfundimit të fejesës me Drew Bohn

Rivlerësimi i prioriteteve të saj? Ishte vetëm këtë javë që Alexis Bellino njoftoi ndarjen e saj nga i fejuari Andrew “Drew” Bohn. Pa dhënë shpjegime të mëtejshme, ish alumja e Real Housewives of Orange County u tha ndjekësve të saj më 5 shtator se ajo dhe Drew u ndanë “me dashuri”.

U ngritën shpejt pyetjet se çfarë mund të ndodhte më pas për Alexis. Ajo humbi tragjikisht nënën e saj, Penelope, një muaj më parë pasi kjo e fundit humbi betejën e saj me një “sëmundje të padiagnostikuar”. Ndoshta çështjet e zemrës nuk janë prioriteti i saj tani, dhe kështu shpejt pasi fejesa e saj trevjeçare me Drew përfundoi. Por një foto e ëmbël me ish-bashkëshortin e saj Jim Bellino bëri që mulli i thashethemeve të rrotullohej përsëri.

Jim ishte atje për Alexis “100 përqind” pasi nëna e saj vdiq

Alexis ndau një seri fotosh familjare të tre fëmijëve të saj në ditën e tyre të parë të shkollës. Jim ishte i pranishëm në foton që përfshinte alumin RHOC dhe djalin e tyre James, 17 vjeç, së bashku me binjakët 16-vjeçarë Mackenna dhe Miles.

“Foto tradicionale e kthimit në shkollë… më mirë vonë se kurrë. UNË KA SENIOR??????!!!!!!!! Si ndodhi kjo??? Më falni [misspelling] i vitit të dytë … Nëna ime vdiq [six] ditë përpara se të bëja ato shenja, kështu që mendja ime nuk ishte e qartë. Ende nuk është”, ka shkruar Alexis në mbishkrimin e fotove.

Alexis e di se optika e fotove mund t’i bëjë fansat të spekulojnë për një pajtim, ajo menjëherë u drejtua nëse do të “rikthehej bashkë” me ish-bashkëshortin e saj.

Thjesht Shokë

Jim dhe Alexis u martuan nga prilli 2005 deri në gusht 2018. Marrëdhënia e tyre u shfaq gjatë sezoneve 5-8 të Real Housewives të Orange County. Sa i përket një përfundimi të mundshëm në vitin 2023, nëna e tre fëmijëve tha se nuk ka asnjë shans.

“Dhe jo, Xhimi dhe unë nuk do të kthehemi bashkë. Më lejoni të ndaloj thashethemet para se të fillojnë. Por ky njeri ka qenë këtu [100 percent] gjatë këtij muaji më të errët dhe më tronditës të humbjes së nënës sime,” shtoi Alexis.

Fansat i dhanë lavdërime Alexis dhe Jim për bashkë-prindërimin kaq mirë. Dhe është mirë të dish se ai po i jep Alexis mbështetje gjatë kësaj kohe të vështirë emocionalisht.

Ngjitni Real Housewives të Orange County të Mërkurave në 8/7c në Bravo.