Alexis Bellino and Shannon Beador

Klea

Alexis Bellino Planifikimi EPIC ‘RHOC’ Kthimi në RATTLE Shannon Beador’s Cage!

Alexis Bellino Planifikimi EPIC ‘RHOC’ Kthimi në RATTLE Shannon Beador’s Cage!

Thashethemet kanë qarkulluar për këtë Alexis Bellino është gati të rikthehet në sezonin e ardhshëm të Amvise të vërteta të Orange Countynjë kthesë komploti që mund të tronditë veteranin Bravo, Shannon Beador.

Aleksis u pa së fundmi duke u rehatuar në Corona del Mar, Kaliforni hotspot, Gruaja e qetë, me Shannon’ish, John Janssen, duke ndezur një vërshim muhabetesh në mediat sociale. Alexis’ Përfaqësuesi e minimizoi daljen, duke shpjeguar se dyshja po “bëhej shpejt miq”, por vendasit e Newport Beach i thanë Radar Online se Gjoni ishte “interesuar” për Aleksis.

Alexis Bellino

Burimet pohuan se Gjoni kishte qenë duke e ndjekur në mënyrë romantike ish-yllin e realitetit, përmes telefonatave dhe mesazheve.

Një informator i afërt me yllin RHOC e konfirmoi këtë Shannon nuk do të hiqte dorë nga shfaqja ose do të shkaktonte një zhurmë produksioni nëse Aleksis do të ribashkohej me kastin e OC. Megjithatë, vendimet për kastin e sezonit 18 nuk janë marrë ende, sipas një burimi të rrjetit.

Alexis Bellino dhe Shannon Beador

Kështu thanë burimet për gazetën Shannon do t’i afrohet sezonit të xhirimeve me besim edhe nëse Aleksis është në përzierje, sepse ka besim se miqtë e saj do ta kenë kurrizin. Shannon iu bashkua kastit të RHOC për sezonin 9, më pas Alexis’ dalje, në vitin 2013.

“Unë mendoj se ajo ka mjaft aleatë në atë shfaqje,” tha një burim i brendshëm, duke shtuar – “Sidomos nëse ata sjellin Vicki (Gunvalson) mbrapa.”

Në fillim të këtij muaji, Shannon tha se nuk kishte komunikuar me ish-in e saj për më shumë se një muaj. Shannon dhe Gjoni u nda në nëntor 2022.

Shannon Beador

Kështu pohuan burime pranë yllit të reality Shannon dhe Gjoni ishin “definitivisht në lidhje” kur ajo u arrestua për një BDI, në shtator. Të njëjtët të brendshëm pretenduan se e Gjonit fqinjët e dëgjuan çiftin “duke u grindur me zë të lartë” natën e e Shannon-it arrestimi.

Aleksis dhe Shannon pothuajse u kryqëzuan natën e e Shannon-it BDI/ goditi dhe vrapo arrestimin.

“Kur unë dhe të dashurat e mia erdhëm për një natë argëtuese së bashku, shumë shpejt u soll në vëmendjen time që Shannon ishte gjithashtu në të njëjtin restorant.” Aleksis tha në atë kohë TMZ.

Alexis Bellino

Aleksis foli me një pretendim të bërë nga një kalimtar i rastit, i cili i tha mediumit se Shannon u dëgjua “kurvëri” për të RHOC alum “për njerëzit e tjerë aty pranë”.

Ajo tha – “Shannon dhe nuk kam ndërvepruar atë natë, por më trishton shumë kur mësova se ajo mund të ushqejë ndjenja negative ose pakënaqësi ndaj meje, pasi nuk isha i përfshirë në e Jim Bellinos padi kundër Shannon.”

Aleksis përfundoi – “Nga një nënë beqare në tjetrën, do të dëshiroja Shannon asgjë veç më të mirës, ​​pasi e di se ajo po përballet me kohë të vështira përpara.”

Shannon Beador

Shannon u fut në një dupleks të Newport Beach, Kaliforni dhe u largua nga vendi i ngjarjes ndërsa drejtonte nën ndikim, më 16 shtator.

TMZ ndau pamjet video që tregonin e Shannon-it vetura që zmadhon një cep përpara se të hidhet në një bordurë dhe të përplaset me një mbjellës çimentoje në anën e përparme të shtëpisë.

Shannon Beador

Në tetor, prokurorët e akuzuan yllin e realitetit për dy kundërvajtje, një BDI dhe një goditje me vrap. Insajderët e zbatimit të ligjit e zbuluan atë Shannon shpërtheu një BAC 0,24% pas rrënimit, trefishi i kufirit ligjor.

Ylli i Bravo u dënua me tre vjet provë joformale dhe u gjobit me 960 dollarë. Ajo u urdhërua gjithashtu të kryente 40 orë shërbim në komunitet dhe të merrte pjesë në një program edukimi 9-mujor për alkoolin.