Alexis Bellino

Klea

Alexis Bellino e mban veten të qetë mes përplasjeve afër me Shannon Beador në Natën Fateful BUI!

Alexis Bellino e mban veten të qetë mes përplasjeve afër me Shannon Beador në Natën Fateful BUI!

Alexis Bellino mbajti distancën e saj nga Shannon Beador pas të dyve Amvise të vërteta të Orange County yjet thuajse u kryqëzuan në natën e arrestimit të BDI-së/ goditës dhe vrapimit të këtij të fundit.

“Kur unë dhe të dashurat e mia erdhëm për një natë argëtuese së bashku, shumë shpejt u soll në vëmendjen time që Shannon ishte gjithashtu në të njëjtin restorant.” Aleksis ka thënë për TMZ.

Shannon Beador

Aleksis foli me një pretendim të bërë nga një kalimtar i rastit, i cili i tha mediumit se Shannon u dëgjua “kurvëri” për të RHOC alum “për njerëzit e tjerë aty pranë”.

Ajo tha – “Shannon dhe nuk kam ndërvepruar atë natë, por më trishton shumë kur mësova se ajo mund të ushqejë ndjenja negative ose pakënaqësi ndaj meje, pasi nuk isha i përfshirë në e Jim Bellinos padi kundër Shannon.”

Shannon Beador

Aleksis përfundoi – “Nga një nënë beqare në tjetrën, do të dëshiroja Shannon asgjë veç më të mirës, ​​pasi e di se ajo po përballet me kohë të vështira përpara.”

Aleksis ishte në kastin e Orange County nga sezoni 5 deri në sezonin 8, përpara se të largohej nga shfaqja në 2013. Shannon iu bashkua serialit Bravo në 2014, kështu që dyshja nuk patën mundësi të ndërveprojnë në kamera. ne vitin 2018, Alexis’ ish-burri, Jim Bellino, goditi Shannon dhe veteran i RHOC, Gjyqtari Tamrame një padi 1 milion dollarësh për shpifje.

Shannon Beador

Jim, 61, i akuzuar Shannon dhe Tamra duke bërë komente shpifëse për biznesin e tij dhe ndarjen e tij nga Aleksis ndërsa shfaqej në podkastin e Heather McDonald’s, “Juicy Scoop”. Bellino u kundërshtua me zonjat duke nënkuptuar se divorci i tij ishte një mashtrim dhe se biznesi i tij i trampolinës dyshohej se kishte paralizuar klientët. Thuhet se ai u ofendua veçanërisht ndaj njërës prej grave duke komentuar – “ai do të shkojë në burg”.

Shannon dhe Tamra mohoi të gjitha akuzat për sjellje të pahijshme. Shannon pretendoi se komentet e saj nuk shpifnin personalisht Bellino ose të dëmtojë marrëveshjet e tij të mundshme të biznesit. Shannon dhe Tamra gjithashtu pohoi se ata thjesht po “talleshin” me të Bellinos gjatë një paraqitje të mëvonshme në “Watch What Happens Live”.

Shannon Beador

Këtë e pretendoi spiuni i TMZ Shannon ishte dissing Aleksis ndërsa pinte me shokun, Steve Muller, në restorantin e Newport Beach, California, A Restaurant.

Shannon u arrestua të shtunën pasi në mënyrë të dehur përplasi një dupleks të Newport Beach me makinën e saj dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes, duke humbur ngushtë derën e përparme të shtëpisë. Ajo vazhdoi të parkonte automjetin e saj në mes të rrugës para se të dilte për të shëtitur qenin e saj. TMZ raportoi se ylli i realitetit i tha policisë se ajo “thjesht po ecte qenushin e saj”.

Shannon Beador

Nëna e tre fëmijëve u denoncua për dy kundërvajtje, alkool të BDI-së dhe goditje me vrap.

e Shannon-it mik, Jeff Lewis, foli për incidentin në emisionin e tij në radio SiriusXM “Jeff Lewis Live”, duke pretenduar se ylli i realitetit ishte gati të hynte në këshillim. Ai shtoi se nuk e besonte këtë Shannon kishte problem me pijen.