Alexis Bellino

Klea

Alexis Bellino duke u përpjekur të minimizojë vjedhjen e ish të dashurit të Shannon Beador, John Janssen

Alexis Bellino duke u përpjekur të minimizojë vjedhjen e ish të dashurit të Shannon Beador, John Janssen

Alexis Bellino krijoi prapaskenat pas fotos që zbuloi se ish-ylli i Bravo po rehatohej Shannon Beador’s ish të dashurin, John Janssennë një intervistë të fundit për EXTRA.

Alexis Bellino

Alexis Bellino thuhet se do të rikthehet në Amvise të vërteta të Orange Countypër të ndezur dramë me Shannon si e Janssen interes i ri dashurie.

Alexis Bellino

Aleksis foli me Teddi Mellencamp për imazhin e saj të shpërndarë gjerësisht përkrah Janssen në një restorant lokal. Alumi i RHOC e quajti takimin e çiftit “plotësisht rastësi”.

“Isha në kabinën time,” tha ajo. “Ai hyri dhe u ul këtu. Njerëzit thanë: ‘Djema duhet të flisni’”.

Aleksisi cili e quajti takimin e parë të çiftit “të mahnitshëm”, vuri në dukje: “Nuk ishte planifikuar”.

Ajo tha se u ka thënë miqve të afërt që të mos postojnë asnjë foto sepse edhe ajo edhe Janssen ishin “të ndara rishtas”. Ajo e mohoi këtë Janssen donin që fotografia të shpërthente në internet, por konfirmoi se ata kishin komunikuar me tekst.

Shannon Beador

Aleksis gjithashtu shpjegoi pse së fundmi u pa me ish të fejuarin e saj, Andy Bohn.

“Ne jemi ende të ndarë… Nuk ka kthim prapa… Thjesht, ju mund të jeni ende miq, apo jo? … Ne e kaluam festën së bashku vetëm sepse ndihem sikur ishte diçka që kishim nevojë për veten dhe fëmijët tanë,” shpjegoi alumi Bravo.

Alexis Bellino

Ajo etiketoi Janssen vetëm “një shok i mirë”, por një burim i tha së fundmi People se ata të dy janë zyrtarisht në lidhje.

“Aktualisht, ata nuk po përdorin etiketa si i dashuri apo e dashura, por ata kanë kaluar shumë kohë së bashku dhe kanë shijuar duke mësuar për njëri-tjetrin”, tha një burim për median.

Alexis Bellino

Insajderi pohoi këtë Aleksis dhe Janssen kanë një lidhje të përbashkët, duke shpjeguar—“Të dy kanë qenë shoqërues mbështetës teksa lundrojnë në jetën e sapomartuar. Ky sfond i përbashkët i shoqëruar me një tërheqje të ndërsjellë e ka bërë të lehtë Aleksis dhe Gjoni për të krijuar një lidhje të natyrshme.”

John Janssen dhe unë jam dy njerëz që u takuam rastësisht.” Aleksis tha për Page Six muajin e kaluar. “Po zbulojmë se jemi në vende të ngjashme në jetën tonë, pasi prindër të divorcuar që të dy dalin nga thyerja e zemrës së fundit për shkak të përfundimit të marrëdhënieve.”

“Mezi pres të shoqërohem me mikun tim të ri,” tha ajo.

Alexis Bellino

Romanca e lulëzuar vjen mes thashethemeve se Aleksis mund të rikthehet për sezonin e ardhshëm të 18-të të serialit Bravo, i cili fillon prodhimin në janar. Aleksis u largua nga RHOC në përfundim të sezonit 8 pasi u shfaq për katër sezone. Shannon iu bashkua kastit në vitin 2013, për sezonin 9.

Alexis Bellino

RHOC anëtar i kastit, Emily Simpsonështë në bord me Aleksis duke u rikthyer në serial për të tronditur Shannon.

“Dua ta shoh atë! Ky është një TV i mirë,” tha 47-vjeçari për Page Six. “Më falni, por sillni Aleksis mbrapa dhe le Shannon dalë jashtë kontrollit.”

Emily Simpson

Muajin e kaluar, burimet i thanë Radar Online se Shannon do të merrte me besim sezonin e xhirimeve edhe me Aleksis në grup, sepse ajo beson se miqtë e saj do ta kenë mbrapa.

“Unë mendoj se ajo ka mjaft aleatë në atë shfaqje,” tha një burim i brendshëm, duke shtuar – “Sidomos nëse ata sjellin Vicki (Gunvalson) mbrapa.”

Shannon Beador

Shannon zbuloi muajin e kaluar se nuk kishte komunikuar me ish-in e saj për më shumë se një muaj. Shannon dhe Gjoni u nda në nëntor 2022.