Alexis Bellino dhe John Janssen Hard Launch Relationship

Klea

Alexis Bellino dhe John Janssen Hard Launch Relationship

Ajo duket si Alexis Bellino do ta mbyllë vitin 2023 me një burrë. Por a do ta mbyllë vitin edhe ajo me një portokall? Adhuruesit e Real Housewives të Orange County janë ende duke pritur për një përditësim për kastin e Bregut Perëndimor që duhet të fillojë së shpejti xhirimet për Sezonin 18.

Fatkeqësisht për Alexis, burri i saj i ri ka një të kaluar dhe ajo e kaluar quhet Shannon Beador. Po, Lex mund ose nuk mund të ketë një problem me zgjedhësin e saj – por pas takimit John Janssen në The Quiet Woman, duket se të dy kanë krijuar një lidhje dashurie. Ka pasur spekulime për një romancë, por tashmë është konfirmuar. Është zyrtarisht John dhe Alexis ulur në një pemë dhe Daily Mail ka lugën.

Largohuni nga Taylor dhe Travis, një çift i ri është në qytet…

John ka lëvizur nga Shannon dhe lëvizjet tani po bëhen për Alexis. Tani për tani është në rregull. Megjithatë, nëse për ndonjë arsye Alexis kthehet në RHOC, jeta e Shannon-it do të përmbyset më shumë se makina e saj një të shtunë mbrëma. Ndërsa Shan sigurisht nuk është e kënaqur me këtë kthesë të ngjarjeve, ajo nuk mund të bëjë shumë për këtë.

Pas disa javësh thashetheme dhe një ose dy mohimesh të rastësishme, John dhe Alexis po e lënë botën të zbulojë sekretin e tyre të mbajtur keq. Çifti i ri janë fotografuar duke shëtitur nëpër plazhin e Newportit sikur të mos i thërrisnin paparacët për vete. Lex gjithashtu ka kaluar pak kohë në varkën e John, e cila më parë është paraqitur në RHOC me Shannon

Ndonëse sigurisht nuk dua të mërzis askënd nga një çështje e lulëzuar e zemrës, pyes veten nëse Gjoni duke u lidhur me Alexisin do të thotë se ajo do të kthehet. Ai ishte me Shannon për rreth tre vjet, kryesisht kur ajo po xhironte. Marrëdhënia e tyre ishte një rrëmujë e toksicitetit dhe alkoolit, kështu që shpresojmë se të dy do të shkojnë më mirë pa tjetrin. Thënë kështu, John duket se ka një dashuri për kamerën.

Sezoni 18 mund të duket ndryshe për Shannon

Nëse Alexis ia rrëmben shpresat dhe ëndrrat Vicki Gunvalson për të qenë në titullin e hapjes, Shannon do të përballet me realitetin e jetës së saj të dashurisë. Për më tepër, në sezonin 18 Shannon do të përballet me realitetin e problemeve të saj me alkoolin. Me gjithë drejtësinë, ato duhet të ishin adresuar shumë kohë më parë.

Aktualisht, Tamra Judge duket se është Team Alexis sepse Shannon bëri diçka për ta zemëruar atë, gjë që nuk është çudi. Tammy Sue duke u përqafuar me Lex-in është një tjetër dremitje në drejtimin që Alexis mund të kthehet në RHOC sepse historikisht, Tammy Sue pëlqen t’i mbledhë trupat e saj herët. Qëndroni të sintonizuar, një rrëmujë e plotë mund të jetë në rrugë.

Real Housewives of Orange County pritet të kthehet me sezonin 18 në 2024.