Alexia Umansky mbi Pse prindërit e saj diskutuan ndarjen në TV

Klea

Alexia Umansky mbi Pse prindërit e saj diskutuan ndarjen në TV

Alexia Umansky ka qenë në TV realitet që nga viti 2013, kështu që ajo është një profesioniste në ndarjen e detajeve të jetës së saj. Megjithatë, vitin e kaluar, gjërat ishin pak më të vështira për të. Në rast se nuk i njihje, nëna dhe babai i saj (Kyle Richards dhe Mauricio Umansky) njoftuan se po kalonin probleme martesore. Ne pamë një pjesë të saj të luajtur gjatë Real Housewives të Beverly Hills. Megjithatë, Alexia filmoi edhe më shumë në serialin e saj Netflix, Blerja e Beverly Hills.

Alexia donte të ishte e hapur dhe e sinqertë në lidhje me ndarjen e prindërve të saj në Buying Beverly Hills

Gjatë një bisede me Us Weekly, Alexia diskutoi të qenit në sy të publikut dhe se si kjo i bëri presion familjes së saj që të flisnin për problemet e tyre përpara se të ishin gati.

“Me gjithçka që ndodh në familjen tonë në sytë e publikut, duke qenë në kamera, ju po flisni për gjërat pak më shpejt se sa jeni gati,” tha ajo. “Thjesht natyrshëm, kjo ndodh, dhe ne vërtet u mbështetëm në atë përvojë.”

Alexia tha për publikimin se ajo dhe Kyle kanë qenë gjithmonë të afërt. Pavarësisht kësaj, Mo ka qenë “aq i sinqertë” gjatë gjithë këtij udhëtimi. “Komunikimi ynë sapo ka shkëlqyer plotësisht që nga kjo përvojë,” tha ajo.

Përveç komunikimit të tyre të hapur, ylli i Netflix tha se ajo dhe familja e saj janë afruar shumë më tepër. “Por më në fund ne jemi të mirë në konfrontim dhe biseda të vështira,” shpjegoi ajo. “Ne kemi qenë gjithmonë pozitivë. Ishte një kurbë mësimi për ne: është në rregull të flasim për gjërat e vështira; kjo çon në më shumë pozitivitet.”

Kyle foli për xhirimet e skenave për sezonin 2 të Buying Beverly Hills në fillim të këtij muaji. “Unë padyshim që dua më të mirën për të dhe vajzat e mia,” tha ajo, duke shpjeguar se ata e kanë mbështetur atë në Bravo që nga viti 2010. “Kam vënë një pikë për t’u paraqitur për t’i mbështetur ato këtë sezon – ne duhej ta zgjidhnim atë mes të dyve. rrjetet … ato janë shfaqur prej vitesh [Housewives].

Mund të transmetoni Blerja e Beverly Hills në Netflix.