Larsa Pippen

Klea

Alexia Nepola dhe Marysol Patton akuzojnë Larsa Pippen për falsifikim të ndarjes me Marcus Jordan për publicitet

Alexia Nepola dhe Marysol Patton akuzojnë Larsa Pippen për falsifikim të ndarjes me Marcus Jordan për publicitet

Aleksia Nepola dhe Marysol Patton nuk e blejnë atë Larsa Pippen dhe e Marcus Jordan ndarja ishte marrëveshja e vërtetë.

Amvise të vërteta të Majamit Dyshja akuzuan yllin e tyre për koreografi të ndarjes për të gjeneruar publicitet gjatë episodit të së hënës të podcast-it të tyre, “Ay For Favor”.

Larsa Pippen

Aleksia56, deklaroi – “Ne duhet të flasim për këtë sepse mendoj se ajo dëshiron që të gjithë të flasin për të,” më parë Marysol vuri në dyshim vërtetësinë e marrëdhënies së yllit të realitetit me djalin e legjendës së basketbollit, Michael Jordan.

“Tani që gjëra të tjera kanë dalë në dritë,” Marysol, 57, tha. “Po filloj të ndihem sikur të gjithë jemi mashtruar.”

Larsa Pippen

Aleksia u pajtua, dhe madje nënkuptoi këtë Larsa, 49, dhe Markus39-vjeçari kishte luajtur pjesë në një romancë të rreme thjesht për të tërhequr vëmendjen e mediave.

“Të gjithë e dinë se është vënë në skenë,” Aleksia tha. “Dhe kjo është arsyeja pse ne madje po flasim për këtë sepse është kaq qesharake në këtë pikë.”

Larsa reagoi ndaj teorive të kolegëve të saj, duke i thënë Page Six në një deklaratë se nuk kishte “asnjë të vërtetë në komentet e tyre”.

Larsa Pippen

Larsa dhe Markus unfollow dhe fshinë njëri-tjetrin nga llogaritë e tyre përkatëse në mediat sociale javën e kaluar, duke ndezur një vërshim thashethemesh për ndarje.

Larsa Pippen

Larsa dhe Markus thuhet se e dha dorëheqjen javën e kaluar, por u pajtua për ditën e Shën Valentinit, vetëm disa ditë më vonë. Larsa u pa me një unazë të madhe diamanti në dorën e majtë gjatë takimit të çiftit për ditën e Shën Valentinit. Çifti u pa duke bërë blerje në Trias Flowers and Gifts, më herët gjatë ditës.

Larsa Pippen

Larsa dhe Markus u panë në klubin e natës LIV të premten, ku ata festuan gjatë gjithë natës me çiftin “Real Housewives of New Jersey”, Joe dhe Melissa Gorga dhe “Housewife” të Beverly Hills, Erika Jayne.

Aleksia dhe Marysol vuri në dukje se drama mes çiftit përsëri-off-again kishte qenë e vështirë për t’u ndjekur.

Aleksia Nepola

“Epo, tani jam i inatosur sepse isha i mërzitur për të.” Marysol zbuloi, duke shtuar se ajo dhe Aleksia fillimisht u ndjenë keq për shokun e tyre.

Ajo shpjegoi: “Ti dhe unë kaluam shumë kohë duke folur për këtë, duke u ndjerë keq. Ne ishim të shqetësuar për të.”

Larsa Pippen

Larsa dhe Markus u fotografuan për herë të parë së bashku në një darkë në shtator 2022, por e mohuan romancën e tyre për muaj të tërë. Ata dolën publikisht në Instagram, në janar 2023. Marrëdhënia mbresëlënëse erdhi mes një grindjeje të gjatë mes ish-shokëve të skuadrës së Chicago Bulls, e Larsës ish-bashkëshorti, Scottie Pippen dhe Michael Jordan.

Aleksiai cili e quajti falsifikimin e një ndarjeje “shumë të sëmurë” dhe Marysol vuri në dyshim të gjithë marrëdhënien e çiftit, gjatë episodit të podcast-it.

Larsa Pippen

Aleksia pyeti – “A mendoni se e gjithë marrëdhënia është një marifet publiciteti dhe ata të dy janë në të?”

Marysol u përgjigj: “Më duhet t’ju them, tani më ka shkuar në mendje që kjo ka ndodhur.”

Larsa Pippen

Amvisat e vërteta të Majamit transmetohet të mërkurën në orën 21:00 ET në Bravo.