Alan Cumming zbulon pjesën më të frikshme të xhirimit të "Tradhtarëve".

Klea

Alan Cumming zbulon pjesën më të frikshme të xhirimit të “Tradhtarëve”.

Alan Cumming ka mjaft punë të presë serialin shumë të vlerësuar të Peacock, Tradhtarët.

Sezoni 2, me 21 personazhe të famshëm që konkurrojnë si Besnik ose Tradhtarë që shpresojnë të fitojnë pjesën e tyre prej 250,000 dollarësh, është bërë shpejt seriali i pashkruar më i shikuar në të gjitha platformat e transmetimit. Dhe nuk është për asgjë.

Seriali i kompeticionit shumë entuziastë tregon tonelata skemash, tradhtish dhe, natyrisht, dramë, ndërsa tre Tradhtarë (të luajtur nga Phaedra Parks, Parvati Shallow dhe Dan Gheesling në sezonin 2) bëjnë kërdinë në fshehtësi midis Besimtarëve, duke i vrarë ata një nga një derisa të mos mbetet asnjë.

Ja se çfarë ka më shumë frikë Alan gjatë xhirimeve të The Traitors

Si mikpritës, Alani ka një punë të vështirë duke qenë bartësi i sekreteve dhe dhuratëdhënësi me fat që jep pushtet mes Tradhtarëve. Megjithatë, trokitja e tyre fshehurazi mbi shpatullat gjatë takimit të parë të tryezës së rrumbullakët është më shumë sfidë sesa mund të mendohet.

“Është gjëja më që të shkatërron nervat, sepse unë mund ta rrah të gjithë atë,” i tha ai Andy Cohen gjatë një paraqitjeje të fundit të Watch What Happens Live.

“Dhe, sigurisht, ishin 21 prej tyre në vend të 20. Kështu, ata ishin të gjithë më të shtrydhur dhe ishte e vështirë të fusja krahun tim”.

Aktori zbuloi se gjatë shëtitjeve të tij rreth grupit të lojtarëve, ai do të luante qëllimisht me pëlhurën në pallton e tij për të bërë zhurmë, duke shpresuar të largonte lojtarët e tjerë (me dëgjim të mirë si Larsa Pippen).

“Është vërtet e frikshme dhe të gjithë janë kaq të tensionuar sepse është fillimi i madh i shfaqjes,” vazhdoi ai, duke shtuar se bëri disa xhiro nëpër dhomë përpara se të zgjidhte Tradhtarët. “Dhe mbaj mend që Fedra kishte shumë “dekolte”. Ishte vërtet e vështirë [and] Kisha shumë frikë se do ta fryja. Por, po, është në të vërtetë pjesa më e frikshme e gjithë kësaj gjëje.”

Episodet e reja të The Traitors janë të disponueshme për t’u transmetuar në Peacock, të enjten në orën 9/8c.