Alan Cumming Teases Phaedra, Parvati Traitors Sezoni 2 Feud

Klea

Alan Cumming Teases Phaedra, Parvati Traitors Sezoni 2 Feud

Drama në Tradhtarët po fillon të nxehet. Me Dan Gheesling që ishte i pari që u dëbua nga Besniku dhe sytë e drejtuar nga Parvati Shallow dhe Parqet Phaedra, ata duhet të hartojnë një plan për të shpëtuar veten shpejt.

Episodi i kësaj jave ngacmoi atë që dukej të ishte një grindje e ardhshme midis dy Tradhtarëve të mbetur. Pasi Phaedra zgjodhi të mos ndezë pishtarin e Parvatit gjatë ceremonisë së sakrificës, alumja e Survivor vuri në dyshim nëse ajo mund t’i besonte ish-yllit të Real Housewives.

Parvati më vonë vuri në dukje në rrëfimin e saj se mund t’i duhej të kalonte Phaedra në të ardhmen. Në fund të fundit, ajo po mbron lojën e saj. Ajo u përpoq ta hidhte nën autobus gjatë një episodi të mëparshëm duke thirrur të gjitha Amvisat në tërësi. A mund ta kishte marrë më në fund rrugën e saj?

A do të ketë dramë mes Parvatit dhe Phaedra në ribashkimin e sezonit 2?

Gjatë një paraqitjeje të fundit të Watch What Happens Live, prezantuesja Alan Cumming i tha Andy Cohen se kujt ai mendon se do të kishte më shumë për t’iu përgjigjur në ribashkimin e ardhshëm të Tradhtarëve. Përgjigja e tij mund t’ju habisë.

“Unë mendoj se do të ketë pak mish viçi midis Phaedra dhe Parvati,” tha ai. Alan gjithashtu ngacmoi se “do të vijë edhe pak mish viçi në disa episode”.

Edhe pse kemi mbetur të pyesim veten se cili mund të jetë mishi i tyre, lojtarët e tjerë kanë thirrur yje shtesë të Bravo për të qenë shumë të ndjeshëm gjatë lojës. Legjenda e Big Brother, Janelle Pierzina i tha Danit se ajo pret që veterinerët e Bravo, me gjasë Larsa Pippen nga The Real Housewives of Miami, të bëjnë “goditje të lira” në ribashkim dhe që “njerëzit të jenë absolutisht të inatosur sepse po i marrin gjërat kaq personalisht”. nuk po llogarit vërtet se kjo është një lojë.”

Pavarësisht parashikimit të ribashkimit të Alan, Phaedra ka pasur vetëm gjëra pozitive për të thënë për Parvatin. Kohët e fundit ajo e quajti atë një “të dashur” dhe një “zonjë të re të bukur”. Po për Danin? Avokati i është referuar atij si “Dirty Dan” pas marifetit të tij të dështuar gjatë diskutimit në tryezën e rrumbullakët të Episodit 6.

Ndiqi episodet e reja të Tradhtarëve të Enjten në Peacock në orën 9/8c.