Aktorët e Southern Hospitality në vendin ku qëndrojnë pas një sezoni 2 të tensionuar

Klea

Aktorët e Southern Hospitality në vendin ku qëndrojnë pas një sezoni 2 të tensionuar

Mikpritja jugore finalja e sezonit përfundoi me një zhurmë dhe fishekzjarre të katër korrikut. Por me gjithë dramën e mbetur, është për t’u habitur që nuk pati një shpërthim më të madh.

Pati përleshje dramatike, lidhje, sjellje të çrregullta dhe pushkatime. Një promovim shkaktoi shumë xhelozi dhe shikuesit nuk do ta shikojnë më qumështin në të njëjtën mënyrë.

Le të hedhim një vështrim se si kasti u nënshkrua në Sezonin 2.

Zbuloni se si kasti u largua pas festës së fundit

Leva Bonaparte festoi dhjetëvjetorin e barit së bashku me stafin e saj. Natyrisht, bashkëpronari i Republikës qëndroi jashtë dramës. Kështu që fokusi i sezonit për të ishte arritja profesionale që ndau me bashkëshortin, Lamar Bonaparte.

“Thjesht ishte çmenduri që ne shkuam nga një ide në krijimin e kësaj hapësire, atë që ne mendojmë si epiqendra e qendrës së qytetit Charleston,” tha ajo si një dolli.

I riu Oisin O’Neill ishte një mik i fortë i Maddi Reese gjatë gjithë sezonit, por kishte mish viçi me Mia Alario dhe Lucia Pena në Florida falë një tirade të dehur mbi volejbollin. Vendasja irlandeze e mbylli sezonin solid me ekipin e tij të punës.

Grace Lilly hapi krahët dhe e la të dashurin e saj pasi ndjeu se kufijtë e një lidhjeje po e shtrëngonin.

“Ka qenë një verë e çmendur… dhe unë thjesht po ndiej këtë kapitull të ri në jetën time,” reflektoi Grace në një intervistë rrëfimi. “Por, pavarësisht se çfarë, unë do ta mbaj gjithmonë me onde bebe, dhe do të vazhdoj të shkëlqej dhe të shkëlqej gjithmonë.”

Mia dhe Lucia u pushuan të dy nga Republika, por kanë arritur të qëndrojnë në kontakt me dramën. Lucia u nxeh dhe u rëndua me Bradley Carter gjatë udhëtimit të aktorëve në Miami.

Bradley arriti të shpengojë veten këtë sezon. Ai ishte në gjendje të kundërshtonte pretendimin e Maddi se ajo dhe disa staf të tjerë të Republikës e panë atë në një pozicion kompromentues në rrugicën e lokalit. Miqësia mes trajnerit personal dhe Maddi duket e pakthyeshme aktualisht.

TJ Dinch mori më shumë vëmendje kohët e fundit për miqësinë e tij me yllin e Southern Charm, Taylor Ann Green. Ai gjithmonë shfaqej si një bord tingëllues dhe mik i fortë për Will Kulp.

Duket sikur Will është fituesi më i madh i sezonit. Lëvizja e tij për të filluar shkollën juridike ishte e afërt dhe marrëdhënia e tij me Emmy Sharrett ishte në terren të fortë.

“Ndihem shumë i përulur që kam mbështetje… Kjo do të thotë bota për mua dhe unë ju dua të gjithë ju djema,” i tha Will grupit.

A do të vijnë vëllezërit në goditje?

Will dhe Joe Bradley patën grindjen më të madhe në finale pasi ky i fundit foli me miqtë e tij për mendimin e tij se Will dhe e dashura e tij nuk do të duronin pasi të fillonte shkollën e drejtësisë. Pas një përpjekjeje të dështuar për të shpjeguar veten dhe për të bërë paqe me Will, Joe tha në një intervistë, “Unë nuk e di se ku shkojmë nga këtu.”

Will u përgjigj: “Disa njerëz pretendojnë se janë miqtë tuaj. Disa njerëz janë miqtë tuaj. Unë jam mbret për këtë.”

Leva e promovoi Emmy-n në Asistente të Drejtorit të Përgjithshëm të Republikës, pasi e veçoi atë si “udhëheqëse”. As Joe dhe as Maddi nuk mund ta përballonin suksesin e saj.

Sa i përket Maddi-t, ajo ushtrua shumë energji në marrëdhënien e saj me Trevor Stokes. Ajo u largua në fillim të sezonit pasi dyshoi për mashtrim. Më pas ajo u kthye brenda dhe ata u shfaqën në festën finale si çift. Shikuesit u informuan se ata, edhe një herë, “u ndanë” tre javë pas mbylljes së xhirimeve.

Ribashkimi i Sezonit 2 të Mikpritjes Jugore transmetohet të enjten, më 22 shkurt, në orën 8/7c në Bravo.