Ajo që shpresojmë të adresohet në ribashkimin e sezonit 14 të RHONY

Klea

Ajo që shpresojmë të adresohet në ribashkimin e sezonit 14 të RHONY

Sezoni 14 i Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut u mbyll me një episod final shpërthyes të dielën, më 15 tetor. Tani që sezoni ka përfunduar, fansat e RHONY presin me frymë të lodhur ribashkimin, i cili do të nisë më 22 tetor. Ndërsa presim, le të fantazojmë për atë që ne do të doja të ndodhte gjatë sagës me tre pjesë. Këtu është gjithçka që shpresojmë të trajtohet në ribashkimin e sezonit 14 të RHONY.

Më shumë rreth Jetës së Dashurisë së Jenna Lyons

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Jenna Lyons i mbajti letrat pranë gjoksit këtë sezon, veçanërisht kur ishte fjala për jetën e saj të dashurisë. Në fillim të sezonit, jeta romantike e mjeshtrit të modës dukej krejtësisht jashtë kufijve. Por ndërsa shfaqja përparonte, Jenna filloi të hapej pak më shumë. E pamë të fliste shkurtimisht për ndarjen e saj, megjithëse nuk u fut në shumë detaje, dhe pamë që ajo goditi një vajzë në një bar homoseksualësh.

Ndërsa të shikoja një Jenna të vetme në qytet ishte argëtuese, ato ditë kanë mbaruar. Në shtator, Jenna zbuloi se ishte në një lidhje me Cass Bird, një artist dhe fotograf me bazë në Nju Jork.

“Do të marr patate të skuqura dhe biftek au poivre. Paris”, ka shkruar ylli i Bravo krahas një fotoje të saj dhe Cass në Instagram.

Shpresojmë që Jenna të tregojë pak më shumë rreth marrëdhënies së saj me Cass në ribashkimin e sezonit 14 të RHONY. Ne e dimë se ajo është private për jetën e saj të dashurisë, por duke qenë se ajo e ndau lajmin me fansat në Instagram, shpresojmë që ajo t’u japë shikuesve Bravo të gjithë çajin për dashurinë e re në jetën e saj në ribashkimin e ardhshëm.

Më shumë rreth rinovimit të zotimit

Greg Endries/BRAVO nëpërmjet Getty Images

Në sezonin 14, Erin Lichy organizoi një festë për rinovimin e betimit dhe ftoi shokët e saj të aktorit. Festa filloi shkëlqyeshëm, por me kalimin e natës, gratë filluan të shkaktonin dramë. Brynn Whitfield foli gjatë fjalimeve dhe Sai De Silva u largua herët për të rrëmbyer ushqimin. Jo mirë. Në përgjithësi, zonjat nuk ishin shumë mbështetëse për momentin e madh të Erin me bashkëshortin e saj, Abe.

Erin mësoi për sjelljen e shoqeve të saj pas festës dhe nuk po e bënte. Ndërsa zonja ishte sigurisht e mërzitur për bisedat dhe daljen e papritur të Sait, ajo ishte më e mërzitur nga Brynn për “flirtin” me bashkëshortin e saj Abe në ngjarje. Ajo u përball me Brynn për situatën, e cila nuk shkoi mirë. Brynn u mbrojt, duke i thënë Erinit se ishte thjesht lozonjare dhe nuk kishte ndërmend të shkonte pas burrit të saj. Sai dhe Jessel Taank gjithashtu mbajtën anën e Brynn, duke deklaruar se sjellja ishte e butë dhe në asnjë mënyrë me qëllim të keq.

Në atë kohë, burimi i vetëm i informacionit i Erin ishte Abe pasi ajo nuk ishte e pranishme për “flirtin” e supozuar. Tani që Erin e ka parë skenën, pyesim veten nëse ajo ende ndan të njëjtin mendim. Do të donim të dëgjonim mendimet e saj për episodin në ribashkimin e sezonit 14 të RHONY. Ndoshta ajo do t’i kërkojë falje Brynn?

Çfarë mendojnë gratë që Jessel të bëhet i preferuari i fansave

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Jessel bëri gjithsej 180 këtë sezon. Ajo filloi si zuzarja e serialit, por deri në fund të sezonit, ajo ishte princesha e popullit. Nuk është sekret që publicistja i fërkon disa nga kolegët e saj në mënyrë të gabuar, kështu që ne po vdesim të dimë mendimet e tyre për t’u bërë e preferuara e fansave.

Brynn dhe Sai mund ta kenë të lehtë ta anashkalojnë Jesselin, por fansat e Bravo nuk mund të ndalojnë së foluri për të. Mezi presim të shikojmë Jessel duke folur për harkun e saj të shpengimit në ribashkim.

Më shumë rreth Njeriut të Ri të Ubah

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Në finalen e sezonit 14, Ubah Hassan hodhi një bombë kur zbuloi se po dilte me dikë. Modelja e kthyer në biznesmene ka qenë e hapur për dëshirën për të gjetur dashurinë këtë sezon, kështu që pse të gjitha sekretet për identitetin e tij?

Po vdesim të dimë më shumë për djalin që i vodhi zemrën Ubah. Ndërsa ne sigurisht respektojmë privatësinë e Ubah, duhet të pyesim veten pse kasti i ri i RHONY është kaq hezitues për të ndarë detaje rreth jetës së tyre në lidhje. JENI NË NJË SHOW REALITET! Gjithsesi, këtu shpresojmë se do të mësojmë më shumë për njeriun misterioz në ribashkimin e sezonit 14 të RHONY.