Ajo që ne shpresojmë të shohim

Klea

Ajo që ne shpresojmë të shohim

Bravo fansat kudo janë duke përgatitur kompletet e tyre të mbijetesës BravoCon 2023. Me ngjarjen në Las Vegas, adhuruesit e realitetit televiziv do të duhet të sigurohen që të paketojnë mjaftueshëm IV të lëngshme për të vazhduar me oraret e përditshme, veshje të lezetshme për të lënë përshtypje më të zgjedhurit e amvisave reale dhe pyetje të parapërgatitura për të famshmit e tyre të preferuar Bravo.

BravoCon 2023 do të zhvillohet gjatë një fundjave tre-ditore nga data 3 deri në 5 nëntor. Biletat u shitën shpejt, me fansat që shpresojnë të kenë të njëjtën përvojë të mbushur me argëtim si vitin e kaluar. Rrjeti krijon gjithmonë një fundjavë krijuese, e cila përfshin shfaqje, takime dhe përshëndetje, panele dhe mundësi selfie, por çfarë shpresojnë fansat të shohin këtë vit?

Diçka rreth dyqanit të saj të sanduiçëve pop-up

Natyrisht, çdo fans i Bravo-s që ecën rreth ngjarjes është i detyruar të bëhet i uritur në një moment gjatë ditës. Pse të mos i keni gati Katie Maloney dhe Ariana Madix nga Vanderpump Rules për të ngrënë një ose dy panine për të shmangur fansat e uritur? Ndjekësit kanë parë tashmë sanduiçët e tyre të shijshëm gjatë sezonit 10, por do të ishte shumë mirë nëse do të mund të porosisnin të tyren nga një kamion ushqimor ose tendë e zbukuruar. Zonjat mund të rritin vërtet promovimin për dyqanin e tyre të ri, i cili do të hapet në vitin 2023.

Pop-up-i “Diçka rreth saj” mund të marrë reagime të drejtpërdrejta në menunë e tyre, të shesë mallra dhe me të vërtetë të ndihmojë në përcaktimin e emrit. Me të gjitha fotot e mediave sociale, do ta bënte këdo që të fillonte të dëshirojë një meze të lehtë. Bravo mund të shtojë gjithashtu një hap të lezetshëm dhe ta përsërisë për këdo që porosit një klasik jashtë menusë.

Përvoja e dollapit të Jenna Lyons

Deri më tani, të gjithë e kemi parë dollapin e mrekullueshëm të Jenna Lyons në rindezjen e Real Housewives of New York City. Çfarë eksperience argëtuese dhe interaktive do të ishte të kishim një kopje të dollapit të saj SoHo, rrobave dhe gjithçkaje që fansat ta provonin ose ta shikonin si një muze. Jo vetëm që do të kishte qindra këpucë, por disa nga dizajnerët kryesorë dhe veshjet e saj më ikonike do të vareshin edhe në ato që ne supozojmë se janë varëse rrobash të koordinuara.

Mund të ketë gjithashtu një pasqyrë me një Jenna AI që mund të flasë për çdo veshje. Ish-drejtori ekzekutiv kreativ i J.Crew gjithashtu mund t’u jepte vizitorëve këshilla për modën. Fansat do të donin një moment të kalonin nëpër një dollap të tillë, dhe ne mendojmë se Jenna do të donte gjithashtu të vinte prekjen e saj krijuese në ekspozitë.

Mania e dushit të nusërisë

Unë nuk do të gënjej; Hedhja e një dushi nusërie të Lindsay Hubbard të Summer House do të ishte shumë argëtuese. Ky aktivitet do të duhej të bëhej në një mjedis paneli, ndoshta me ndihmën e vajzave të tjera. Ata mund të luajnë lojëra me një audiencë të drejtpërdrejtë, si lojë e të porsamartuarve, dhe t’i bëjnë vajzat të bëjnë fustane letre higjienike.

Qepje Me Craig

Kush nuk do të dëshironte të bënte vetë Selling Down South me Craig Conover? Nuk do të kishte asgjë të keqe me qepjet tona nëse ylli i Southern Charm u jep fansave një tutorial.

Fansat do të vlerësonin një vështrim prapa skenave se si Craig krijon modelet e tij dhe i shtyn ato te blerësit. Së bashku me një koktej, Craig mund të sjellë humorin e tij dhe ndoshta edhe të ketë Austen Kroll si asistente të tij.

Yachtie Vetëmbrojtëse 101

Kush nuk do të dëshironte të mësonte disa lëvizje vetëmbrojtëse nga kapiteni Jason Chambers dhe shefi Stew Aesha Scott? Në një reagim ndaj episodit heroik të këtij sezoni, ku ata ndërhynë për të mbrojtur Margot Sisson, dyshja mund të ndajnë disa aftësi mbrojtëse të jetës reale që mund të largojnë vëmendjen e padëshiruar. Dyshja gjithashtu mund të mbajë një panel mbi përvojat e tyre në industri dhe mënyrën se si i trajtuan ato personalisht.

Do të ishte pak më serioze për shkak të përmbajtjes, por fansat do të reagonin mirë ndaj tutorialit, veçanërisht për kapitenin Jason dhe Aesha. Për të shtuar një anë të lehtë, të dy mund të marrin pjesë në një klasë vetëmbrojtjeje të organizuar nga një instruktor i vërtetë. Mendoni se Miss Congeniality takohet poshtë kuvertës. Mund të ketë disa momente serioze qesharake kur ata kryejnë lëvizjet.