Ajo gjithmonë e dinte se Phaedra Parks ishte një tradhtar

Klea

Ajo gjithmonë e dinte se Phaedra Parks ishte një tradhtar

Shtëpiake të vërteta të Atlantës Sheree Whitfield ka kaluar kohën e jetës së saj duke fluturuar nën radar në sezonin e dytë të Peacock Tradhtarët.

Ajo është bashkuar në shtëpi nga shoqet shtëpiake Larsa Pippen, Tamra Judge dhe bashkë-ylli i saj ATL, Phaedra. Ky i fundit pranoi një nga rolet titullare të turpshme, duke bërë kërdi mes pjesës tjetër të kastit që banonte në atë kështjellë madhështore të Skocisë.

Deri në Episodin 6, Phaedra kishte bërë një punë të shkëlqyeshme duke shmangur dyshimin që vjen me vrasjen e Besnikëve të mbetur gjatë gjumit të tyre të natës. Kjo ndodhi derisa shoku i saj Tradhtar, Dan Gheesling, e hodhi nën autobus gjatë tryezës së rrumbullakët. Që atëherë, ajo ka larguar me sukses vëmendjen nga ajo dhe te dikush tjetër dy herë, duke i dërguar ata të bëjnë paketim. Episodi i fundit përfundoi në një shkëmb dhe vëzhguesit presin me padurim shfaqjen e radhës për të parë nëse grupi e kapi Phae-n si tradhtar. Por sipas Shereé, ajo gjithmonë e ka pirë çajin.

Sheree zbulon se cila ishte strategjia e saj për Sezonin 2 të The Traitors

Në një video të re të postuar nga përdoruesi i TikTok, ZacharyReality, Shereé tha se e dinte që Phaedra ishte një tradhtar që në fillim.

“Unë e dija që Phaedra ishte një tradhtar që herët,” tha Shereé para se të shtonte se “nuk i tha askujt”.

“Dëgjo, unë pashë [and] bëra detyrat e shtëpisë. Kam parë sezonin 1 … dhe strategjia ime është [I’m] do të hyj, do të thith gjithçka,” vazhdoi ajo, duke e krahasuar veten me një sfungjer. “Unë nuk mund të jem shumë i çrregullt.”

Shumë shikues kanë u tall në shfaqjen e Shereé-së gjatë sezonit 2 të serialit më të shikuar pa skenar të transmetimit, shpesh duke bërë shaka se ylli i realitetit nuk e kishte idenë se çfarë loje po luante. Megjithatë, ajo tha se nuk ka qenë kurrë kështu. “Jo zemër – Sheree e dinte se çfarë po ndodhte.”

Transmetoni episodet e reja të Tradhtarëve të enjten në orën 21:00, ekskluzive për Peacock.