Ahengjet më të vështira për amvisat e vërteta

Klea

Ahengjet më të vështira për amvisat e vërteta

Të dish se si të organizosh/të marrësh pjesë në një festë është një parakusht i madh për cilindo Amvise të vërteta yll. Shikuesit nuk duan të shikojnë një personalitet të mërzitshëm Bravo në ekskluzivitetin e tyre të preferuar – do të ishte një festë përgjumjeje. Me kalimin e viteve, ka pasur disa amvise të vërteta që me të vërtetë dinë të festojnë si një yll rock, duke mos u kujdesur për ndonjë pasojë.

Sonja Morgan

Sonja Morgan pretendon të jetë me klas, veçanërisht pasi dikur ishte e martuar me John Adams Morgan. Por ka raste kur shpirti i saj i ngjashëm me festën e merr më të mirën. Ylli i “Real Housewives of New York City” është një nga amviset më të njohura në Bravo, falë momenteve të saj të thjeshta por ikonike. Nuk është për t’u habitur që shumë nga këto momente kanë ndodhur ndërsa ajo ishte në modalitetin e festës së plotë. Sonja ka festuar aq fort herë pas here sa ka harruar të brendshmet tek kostumet e saj, ka treguar pjesën e pasme dhe madje ka thyer një tabaka xhami duke kërcyer mbi të.

Gjatë sezonit të 7-të, ndërsa ishte në udhëtimin e aktorëve në Atlantic City, Sonja mbajti një fjalim të dehur për ditët e saj të modelimit në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo u mburr për ditët e saj të festës me “John John Kennedy” dhe Madona. Ndoshta një nga skenat më të mira ishte kur ajo u eksitua aq shumë gjatë një takimi të organizuar nga Bethenny Frankel, sa i preu dhëmbin ndërsa përpiqej të kafshonte këmishën e një kamarieri të nxehtë. Sonja është një vajzë me të cilën do të donim të festonim.

Vicki Gunvalson

OG-ja e OC-së i pëlqen ta rrëfejë atë dhe pret që miqtë e saj më të ngushtë të bëjnë të njëjtën gjë. Pija e zgjedhur e yllit të Real Housewives of Orange County është dhe ka qenë gjithmonë disa tekila. Shpesh e çon atë në një rrugë mjaft të mirë. Nëna e dy fëmijëve pretendon se “nuk dehet shpejt”, por klipet e Bravo e kthejnë gjithmonë në realitet. Falë testit portativ të frymëmarrjes të shoqes së saj, Vicki është në gjendje të vazhdojë të festojë për orë të tëra.

Vicki Gunvalson së fundmi organizoi një festë të egër ndarjeje në Las Vegas në Hustlers Club. Edhe pse Vicki shpesh qorton bashkë-yjet e saj kur bëhet fjalë për të folur për seksin, ajo kënaqej me revistën e meshkujve Kings of Hustler. Madje Vicki u tërhoq në skenë për një kërcim të veçantë në atë kohë! Nëse gjërat nxehen shumë në Las Vegas, Vicki gjithmonë mund të ikë në shtëpinë e saj në Meksikë për t’u qetësuar. Megjithatë, ka më shumë gjasa që ajo të shkojë në vaditësin e saj të preferuar, Andales.

Brandi Glanville

Edhe pse Brandi Glanville nuk është më në Real Housewives të Beverly Hills, nëna e dy fëmijëve di të kalojë mirë. Midis mbulimit të çatisë për shkak të frikës së saj nga fluturimi ose thjesht përqafimit të një nate vere brenda, Brandi është një shtëpiake e fortë, pa qëndrimin e saj shpërthyes. Brandi ka pasur disa shpërthime të paharrueshme në ekran falë një shumë libacionesh.

Kohët e fundit, Brandi mund të ketë kaluar tej mase në mënyrat e festave të saj pasi ofroi kërcime në prehër për disa prej bashkë-yjeve të saj në Real Housewives Ultimate Girls Trip. Ndërsa fliste në Behind the Velvet Rope me podcast David Yontef, Brandi vuri në dukje, “Unë jam një i dehur i lumtur. Unë do t’ju jap një kërcim prehër. Më pëlqen të argëtohem dhe nuk e fsheh faktin që dehem.”

Whitney Rose

Real Housewives of Salt Lake City ka një kast jashtëzakonisht argëtues, me Whitney Rose që i shton pak kënaqësi shfaqjes falë festave të saj plot pije. Pavarësisht nga rasti, Whitney nuk ka frikë të tregojë pak lëkurë duke mbajtur një ose dy gota shampanjë. Sezoni i fundit e tregoi atë duke u tallur me të brendshme të pakta, ndërsa bënte foto me pjesën tjetër të kastit.

Mjerisht, si shumica e amvisave të tjera reale, pirja e tepërt e alkoolit gjithashtu mund të ketë një efekt negativ. Gjatë së njëjtës festë me të brendshme, Whitney u përlesh edhe me kushërirën e saj, Heather Gay.

Të gjithë personalitetet Bravo në këtë listë dinë të kalojnë mirë, por të gjithë mund të pajtohemi kur ata kalojnë kufirin në fazën e ndërprerjes, ndoshta është kur duhet të ndalojnë dhe të pinë një Gatorade.