Ahengje të vështira nën anëtarët e ekuipazhit të kuvertës që shkuan shumë larg

Klea

Ahengje të vështira nën anëtarët e ekuipazhit të kuvertës që shkuan shumë larg

Siç shihet në Bravo’s Poshtë kuvertës seri, puna në një jaht është stresuese. Me ndërrime që zgjasin më shumë se 17 orë, ekuipazhet janë të lodhur. Shtojini kësaj edhe numrin emocional që ka gjasa të marrë xhirimet. Plotësojeni të gjitha me mysafirë të pasur që kanë nevojë për mbushje të pijeve dhe argëtim gjatë gjithë kohës, dhe mund të shihni pse ekuipazhet priren të dalin jashtë netëve të tyre të lira.

Ndonjëherë, ndeja e ekuipazhit është e butë, megjithëse histerike. Ja po të shikoj, Connie Arias. Connie ishte një deckhand në Sezonin 3 Below Deck. Nga lyerja me gjalpë kikiriku në gjoks e deri te dashuria e saj për bikini me krem ​​pana, Connie ishte përkufizimi i një kohe të mirë.

Herë të tjera, anëtarët e ekuipazhit të “Blow Deck” me ndeja të vështira shkojnë shumë larg. Siç thotë rregulli i kapitenit Lee Rosbach, “Mos e turpëro varkën”. Epo, shumë anëtarë të ekuipazhit kanë bërë pikërisht këtë, dhe ndërsa disa nga këto lojëra të këqija ishin argëtuese për t’u parë, të tjerët morën tone më të errëta. Këto janë kohët kur anëtarët e ekuipazhit të Below Deck festuan shumë fort.

João Franko

João Franco sapo u rikthye si një Bosun në Below Deck Down Under Sezoni 2. Para kësaj, ai u shfaq në Below Deck Mediterranean në sezonet 3 dhe 4. Gjatë kohës së tij të kaluar në këtë të fundit, alter egoja e dehur e João Jezabob shpesh gjëmonte e shëmtuar kokë.

Në sezonin 3, João e quajti Hannah Ferrier një “thunderc**t” kur ai ishte i dehur. Dyshja ishin tashmë në mosmarrëveshje, pasi herën e fundit që kishin darkuar së bashku, João theu një gotë vere në njërën dorë. Kjo ndodhi ndërsa Hannah po e diskutonte negativisht me një nga interesat e tij të dashurisë, Brooke Laughton.

Në sezonin 4, një João i zhurmshëm ofendoi Aesha Scott, pasi Jezabob dukej se sulmonte më së shumti gratë. Duke parë veshjen e Aeshës në një natë pushimi, ai u shpreh se ishte diçka që mund të vishte një prostitutë. Nga nënçmimi i grave deri tek ofendimi i kolegëve të tij, João u argëtua shumë fort. Fatmirësisht, João njohu modelet e tij të ushqyera me alkool dhe tani është i matur.

Rachel Hargrove

Rachel Hargrove e turpëroi varkën gjatë sezonit 8 të Below Deck, por nëse jemi të sinqertë, ishte një nga skenat më qesharake të sezonit. Për të shpjeguar, ekuipazhit iu dha një ditë e tërë pushimi për t’u çlodhur dhe për të pirë në një klub plazhi aty pranë. Qartë e dehur, Rachel mund të shihet duke ecur në një skenë me grupin.

Ndërsa kolegët e saj e shikonin, të tmerruar, Rachel filloi të fliste në mikrofon, duke u thënë muzikantëve: “Nëse do të bëjmë muzikë, unë dua një s**t të pista.” Ajo më pas këndoi në mikrofon, “cica”, dhe nëse jam i sinqertë, tani bëj të njëjtën gjë.

Rachel padyshim që festoi shumë këtë sezon, por megjithatë, ajo arriti të ruajë pozicionin e saj në bord. Ndoshta sepse ajo është një kuzhiniere e shkëlqyer. Gjithashtu… “cica,” ok mbarova.

Ashton Pienaar

Ashton Pienaar ishte një tjetër anëtar i ekuipazhit me një alter ego të dehur. Ai u quajt “Smashton”. Ndërsa shfaqej në Sezonin 7 të Below Deck, Smashton bëri një kërcim në gjendje të dehur në pishinën e një klubi plazhi, pavarësisht se DJ dhe të ftuarit e shumtë i bërtisnin të ndalonte. Kur ai u hodh, uji lau pajisjet e DJ-së dhe një faturë prej 1000 dollarësh iu dërgua varkës.

Më vonë në të njëjtin sezon, pala e dehur e Ashton e pa atë duke grushtuar një dritare në zemërim pas një shkëmbimi verbal me Kate Chastain. Si udhëheqës i një ekuipazhi mashkullor tepër toksik, Ashton u argëtua shumë fort dhe nuk na mungon prezenca e tij në ekranet tona.

Kat mbajtur

Kat Held luajti në Sezonin 1 të Below Deck së bashku me shefin e kuzhinës Ben Robinson, i cili do të vazhdonte të luante në disa sezone brenda ekskluzivitetit. Kat i pëlqente të festonte dhe rreshti i saj i “KAT DËSHIRON TË SHKO NË BAH” mund të jetë thjesht një nga vargjet e mia të preferuara për t’u cituar.

Shpesh, pirja e Kat-it bëhej e tepruar, ku ekuipazhit dikur iu desh të shtynte formën e saj të zhveshur në një krevat marinari pas një nate jashtë. “Kur pi, ti bëhesh një park rimorkiosh, refugjat demonik i plehrave të bardha dhe mua më duhej ta hiqja atë nga gjoksi,” tha Ben të nesërmen. Më vonë, ai u tërhoq në mënyrë histerike duke thënë: “Më vjen keq që të quajta një refugjat demon në parkun e rimorkiove.”

Kat padyshim që festoi shumë fort, por ajo sigurisht që bëri një televizion të shkëlqyer.

Trevor Walker

Trevor Walker nuk ishte modeli i flokëve i preferuar i askujt nga Paul Mitchell. Mënyrat e tij të ndejave të vështira (dhe problematike) madje e panë Travisin të pushkatohej gjatë sezonit 4 të Below Deck. Pas një nate të veçantë jashtë, ai u dehur aq shumë sa ekuipazhi mund të shihej duke u përpjekur të largohej. Beni, megjithatë, u ul pranë tij në një lëkundje dhe e nxorri pijen e Trevorit jashtë mundësive.

Ne qeshnim. Trevor u pushua nga puna. Ai ka të ngjarë të jetë ende larg diku, duke festuar shumë fort me shprehjen e tij boshe.

Ben Robinson

Ben Robinson nuk është vetëm një kuzhinier i shkëlqyer, ai është gjithashtu një kohë e shkëlqyer. Në Sezonin 4 të Below Deck, bota u trajtua me dy Ben, pasi vëllai i tij James ishte në qytet dhe zgjodhi të shoqërohej me ekuipazhin gjatë natës së tyre të lirë.

Në fund të netëve, Ben hoqi pantallonat (dhe të brendshmet) dhe zbriti në bankën e të akuzuarve, duke dëshmuar se u nda shumë fort. Thënë kjo, na pëlqeu shumë.

Jake Foulger

Jake Foulger u shfaq në Sezonin 9 të Below Deck, ku u bë menjëherë i ngushtë me Fraser Olender. Pas një nate të dehur, Jake u zhvesh lakuriq dhe u hodh në pishinën e një restoranti hoteli. Ai vazhdoi të zhvishej shpesh, duke i fituar vetes një vend në këtë listë të “partive shumë të vështira”.

Travis Michalzik

Travis Michalzik u shfaq në Sezonin 4 të Below Deck Mediterranean. Megjithëse ai gjithmonë arrinte të zgjohej dhe të punonte shumë pas netëve të shumta të dehur, kapiteni Sandy Yawn ende mund të nuhaste alkoolin tek ai të nesërmen.

Ekuipazhi shprehu gjithashtu shqetësime për pirjen e tepërt të tij. Ndonëse Travis festoi fort, biseda e tij me kapitenin Sandy e bëri të kuptonte se kishte shkuar shumë larg dhe filloi të zvogëlohej.