Afati kohor i marrëdhënieve të Ryan Seacrest dhe Aubrey Paige

Klea

Afati kohor i marrëdhënieve të Ryan Seacrest dhe Aubrey Paige

Ryan Seacrest dhe Aubrey Paige kanë hequr prizën në lidhjen e tyre. Të gjithë e dimë se Ryan është një personazh mjaft publik. Ai ka bashkë-organizuar gjithçka nga Live me Kelly dhe Ryan, te American Idol, te On Air me Ryan Seacrest. Së shpejti, ai do të shtojë një nivel tjetër në rripin e tij, si hosti më i ri i “Wheel of Fortune”. Na vjen keq Andy Cohen. E di që ti e doje këtë koncert. Më vjen shumë keq edhe për lojën time.

Edhe me praninë e tij shumë publike, ky tashmë 49-vjeçar e mbajti romancën e tij me Paige, një modele 26-vjeçare, mjaft private ndër vite. Thënë kështu, ka pasur disa herë që këta të dy janë shfaqur rastësisht në publik së bashku. Përveç kësaj, ata të dy përdorën gjithashtu platformat e tyre të mediave sociale për t'i dhënë ëmbëlsisht mbështetjen e tyre tjetrit. Çdo herë që ndodhte njëra nga këto dy gjëra, ata të dy paraqiteshin si të lumtur.

Është turp që këta të dy nuk qëndruan në kurs. Megjithatë, për nder të tre viteve të tyre të kaluara së bashku, le të hedhim një vështrim prapa në të gjitha gjërat e RyAub. Dhe po, jo. Kjo nuk funksionoi. Nuk është çudi që këta të dy kurrë nuk kishin një pseudonim të lezetshëm.

Postimi i parë i Ryan dhe Paige si çift

Ryan dhe Paige filluan romancën e tyre për herë të parë në vitin 2021. Pasi u panë së bashku në Hamptons gjatë fundjavës së Ditës së Përkujtimit, thashethemet për çiftimin e tyre filluan të qarkullojnë.

Ndërsa të dy as e konfirmuan dhe as e mohuan çiftimin e tyre, natën e Vitit të Ri pasardhës, Paige më në fund u postua me djalin e saj. “Me siguri se pjesa më e mirë e vitit 2021 ishte takimi me njeriun më të jashtëzakonshëm,” tha ajo. Disa kujtime të lumtura për t'u kthyer pas, të paktën.

Mirënjohja live e Kelly erdhi më pas

Në mars të vitit 2022, Kelly Ripa, ish-bashkëprezantuesja e Ryan në LIVE, organizoi një festë ditëlindjeje për Mark Consuelos, bashkëshortin e saj të nxehtë të AF. I pranishëm ishte Ryan, i cili mbërriti me Paige. Në festë, Kelly dha një dolli për Markun, por ajo përdori gjithashtu kohën e saj në mikrofon për të tallur aktorin e saj, siç bënin shpesh këta të dy gjatë kohës së tyre së bashku në transmetim.#

“Ne të gjithë jemi të lumtur që jeni këtu. Dhe që ti ekziston, sepse nuk ishim të sigurt se kishte njeri,” tha Kelly me shaka.

Në regjistrimin e tyre të mëposhtëm së bashku, Kelly ripërsëriti edhe një herë këtë pamje monumentale publike. Këtu, ajo deklaroi se “I ftuari më emocionues që erdhi ishte plus një i Ryan-it, siç pranohet nga çdo fjalim i mbajtur, sepse të gjithë ishim shumë të emocionuar. Ne kishim filluar të thoshim: 'Ndoshta ai nuk ka një person të veçantë. Ndoshta duhet ta kontrollojmë më shpesh'”, tha Kelly, ndërsa Ryan u ul aty pranë, duke e lënë yllin e tij të përmendur të vërshonte.

Për fat të tij, Kelly miratoi Paige. “Nëse ju të dy ndaheni, unë do të shkoj në izolim. Unë e dua shumë atë”, theksoi Kelly.

Kjo u pasua nga një debutim në tapetin e kuq

Pas batutave të Kelly-t, kjo dyshe mbeti goxha e qetë. Por më pas, në qershor 2022, ata bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift.

Ndërsa ishin të pranishëm në premierën botërore të dokumentarit të Jennifer Lopez, Halftime, ata pozuan krah për krah, të gjithë të buzëqeshur. Ata padyshim që po shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit, duke marrë me kënaqësi natën e hapjes së Festivalit të Filmit Tribeca 2022 në New York City.

Kur Ryan doli LIVE, Paige ishte aty

Në prill të vitit 2023, Ryan njoftoi se koha e tij në LIVE po i vinte fundi. Ai kishte kaluar gjashtë sezone pranë Kelly, dhe ishte vetëm koha për diçka të re. Edhe pse Paige mori pjesë në regjistrimin e fundit të Ryan me prindërit e tij, ajo gjithashtu zgjodhi t'i ofronte Ryan mbështetjen e saj të plotë në internet. Postimi i saj mbërriti në të njëjtën datë të paraqitjes së tij përfundimtare.

“Ryan, kurrë nuk kam takuar një burrë më frymëzues. Ju e bëni atë të duket kaq e lehtë, por e vërteta është se askush nuk është si ju. Jam shumë krenar për ty. Jo vetëm për etikën tuaj të punës, por për zemrën tuaj të kujdesshme dhe dashurinë e vërtetë që u jepni të tjerëve”, shkroi ajo.

Paige gjithashtu vuri në dukje se ajo ishte shumë “e emocionuar për këtë kapitull tjetër. Qoftë e mbushur me prani të plotë, gëzim dhe relaks në çdo moment. Më e mira nuk ka ardhur ende”, përfundoi ajo.

Mbështetja para ndarjes

Edhe një herë, në pjesën më të madhe, e gjithë rrjedha e kësaj marrëdhënieje u mbajt private. Hollivudi është një vend pushtues. Prandaj, unë mund të kuptoj plotësisht dëshirat e Ryan dhe Paige për të qëndruar nënë. Megjithatë, Paige kohët e fundit u shfaq në On Air me Ryan Seacrest vetëm pak javë më parë, duke thyer rrugën e tyre tipike prej më pak është më shumë.

Sa i përket kohës së kaluar publikisht me Ryan, Paige ishte aty për të ndihmuar në promovimin e lojës së saj të re të verës, Sippin on Somethin'. Mbështetja e Cue Ryan në 3, 2, 1. “Urime @aubreypaige_ për realizimin e kësaj ideje të mrekullueshme, kaq krenar për ju,” postoi ai më 4 prill 2024.

Lamtumira e hidhur e Ryan dhe Paige

“Pas tre vitesh të bukura së bashku, Ryan dhe Aubrey kanë vendosur reciprokisht të ndahen”, tha një burim për PEOPLE. Kjo rrjedhje mbërriti në prill 2024, vetëm pak ditë pasi Ryan dha mbështetjen e tij për lojën e re të Paige. Megjithatë, “Ata planifikojnë të qëndrojnë në jetën e njëri-tjetrit si miq të mirë dhe të mbështesin përpjekjet e njëri-tjetrit”, shtoi ky burim. Një nga përfaqësuesit e Ryan konfirmoi më pas ndarjen e tyre.

E trishtuar. Megjithatë, është shumë bukur të dëgjosh për një ndarje që nuk rezultoi në një prishje të plotë të një marrëdhënieje të vërtetë. Shpresojmë që Ryan dhe Paige të vazhdojnë të mbështesin njëri-tjetrin për shumë vite të tjera në vijim.