Aesha Scott i Below Deck Med është fejuar me Scott Dobson

Klea

Aesha Scott i Below Deck Med është fejuar me Scott Dobson

Urimet janë në rregull. Poshtë Deck Mesdheut (dhe Below Deck Down Under) yll Aesha Scott është fejuar me partnerin e saj Scott Dobson! Ai u ul në gjunjë në një plazh pranë vendlindjes së saj Zelandës së Re, dhe është seriozisht gjëja më e ëmbël që do të shihni gjatë gjithë ditës.

Një nuse e ardhshme nën kuvertë

Us Weekly mori ekskluzivitetin për fejesën e Aeshës, së bashku me fotot nga momenti i madh. Reagimi i Aeshës ndaj Scott-it në një gju është kaq i famshëm për të. Është një foto që pothuajse mund ta dëgjoni.

“Homunga Bay ishte vendi im i ëndrrave për t'u fejuar, por nuk e kisha idenë se do të vinte dhe u befasova plotësisht”, tha Aesha për momentin e madh.

Aesha dhe Scott janë bashkë prej katër vitesh. Ajo që është edhe më e lezetshme është se ata e njohën njëri-tjetrin në shkollë të mesme dhe u rilidhën vite më vonë. Është provë që nuk e dini kurrë se si do t'ju gjejë dashuria.

Pasi doli në publik me romancën e tyre, Scott ka qenë jashtëzakonisht mbështetës i Aesha-s dhe karrierës së saj të pazakontë. Ai është një shoku i Zelandës së Re dhe drejton një bar në Kolorado. Natyrisht, lundrimi me jaht krijon një distancë të pabesueshme mes tyre, por kur ata janë bashkë, funksionon.

Vitin e kaluar në Below Deck Down Under, ajo zbuloi se të dy jetonin në një ambulancë të konvertuar. Kushdo që dëshiron ta bëjë këtë me ju është ai. Ajo më vonë foli se si ata kishin planifikuar të blinin një shtëpi së bashku në Zelandën e Re. Ajo po përpiqet t'i përdorë ato këshilla.

Ajo tha: “Sepse të jetuarit në ambulancën e konvertuar ka qenë bukuroshe, por ne me të vërtetë do të donim të dilnim jashtë në tualete të vërteta në vend të kovave. Hapi tjetër në marrëdhënien tonë është skuqja.”

Tani që ajo ka një unazë në atë gisht, duket se ata janë një hap më afër skuqjes, dhe shumë më tepër! Mezi presim ta shohim Aeshën si nuse dhe gishtat e kryqëzuar do të ketë disa alume Below Deck në dasmë. Kapiteni Jason Chambers është më mirë të marrë një kostum që tani!

Ndërsa ne presim për detaje rreth dasmës së madhe, ju mund të shikoni Aeshën duke bërë kthimin e saj madhështor në Below Deck Mediterranean në Bravo. Sezoni 9 shfaqet premierë më 3 qershor në orën 9/8c.

Në emër të Reality Tea Team, URIM çiftit të lumtur!