A u sulmua Tom Sandoval nga mysafiri në regjistrimin final të Pump Rules?

Klea

A u sulmua Tom Sandoval nga mysafiri në regjistrimin final të Pump Rules?

Tom Sandoval u sulmua në dukje nga një mysafir i rastësishëm në filmin final për Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11. Pamjet nga ngjarja, në të cilën aktorët po xhironin, u nisën për në TikTok pak pasi ndodhi konfrontimi. Nuk kaloi shumë kohë që filmi të bëhej viral dhe tani fansat po pyesin saktësisht se përse ka pasur një sherr fizik. Sigurisht, ai është një mashtrues i ndyrë, DHE një krimb me mustaqe, por a duhet vërtet gjërat të shkojnë deri këtu? Epo, rezulton se Sandoval nuk ishte objektivi.

U hodhën pije dhe u kap një karrige

Ylli i mediave sociale MeganPlays ishte në ngjarje dhe tha se “djaloshi i rastësishëm” në të vërtetë po ndiqte një roje sigurie. Përpara se ajo të fillonte xhirimet, ai kapi një pjesë qendrore, duke përfshirë një vazo, dhe ia hodhi atë burrit që mund të shihej duke e kapur sulmuesin rreth fytit.

Nuk është dhënë asnjë shpjegim për sjelljen e burrit. Ndoshta ai kishte pirë shumë pije dhe po kërkonte një grindje. Sido që të jetë rasti, dhuna nuk është kurrë zgjidhja. Sidomos kur ka shumë kamera që regjistrojnë dhe është kaq e lehtë të vërtetosh se gomari yt ishte i paqëndrueshëm në mënyrë të panevojshme.

Çaji tjetër nga regjistrimi i finales sugjeroi një diskutim të nxehtë midis Sandoval dhe shokëve të tij të aktorit, Lala Kent dhe Scheana Shay. Fatkeqësisht, muzika në këtë ngjarje ishte aq e lartë sa askush nuk e di pse u futën në të.

Ariana Madix është parë gjithashtu në një konfrontim të ashpër me një pjesëtar të produksionit. I pranishëm ishte edhe i dashuri i saj i ri, Daniel Wai. Është e paqartë nëse ai dhe Sandoval kanë kryqëzuar rrugët në ndonjë moment.

Pump Rules pritet të kthehet në fillim të vitit të ardhshëm.