A u ribashkua Alexia Nepola me burrin Todd në mes të divorcit?

Klea

A u ribashkua Alexia Nepola me burrin Todd në mes të divorcit?

Aleksia dhe Tod Nepola tronditi Bravoverse me lajmin për divorcin e tyre. Por largimi është zhvilluar në mënyra të papritura që kur u publikua lajmi për herë të parë. Pavarësisht ndarjes, të dy mund të kenë ndarë një udhëtim në Spanjë.

Tifozët e Real Housewives të Miami panë që dyshja kishin disa probleme gjatë sezonit 6. Todd nuk u shfaq në festën e Alexia’s New Horizons, duke i fërkuar të gjithë në mënyrën e gabuar. Nuk kaloi shumë kohë që aktorët e Alexia-s filluan të spekulojnë për telashet në parajsë.

Jo shumë kohë pasi mbaroi sezoni 6, thashethemet u vërtetuan. Todd madje e kapi Alexian në befasi duke bërë kërkesë për divorc. Sidoqoftë, gjërat mund të jenë thjesht në përmirësim tani.

Alexia etiketon Todin në historinë e saj në Madrid IG

Gjatë fundjavës së 4 korrikut, Alexia e gjeti veten duke jetuar në Madrid. Ajo postoi fotografi të ndryshme udhëtimi në faqen dhe historinë e saj në IG. Një imazh i veçantë në historinë e saj tërhoqi vëmendjen e ndjekësve të saj. Në një foto që tregon disa sanduiçe nga Katër stinët në Madrid, Alexia etiketoi burrin e saj tashmë të larguar. Faqja Gjashtë shkrepi dhe arkivoi fotografinë.

Për t’i dhënë Alexia përfitimin e dyshimit, mund të ketë më shumë se një arsye pas etiketimit të Todit në historinë e saj. Supozimi më i qartë do të ishte se Todd ishte me Alexia-n në Madrid. Megjithatë, ndoshta Alexia e etiketoi Todin për arsye të tjera. Ndoshta ishte një çështje e vogël. Ajo mund të kishte dashur t’i tregonte Todit se po jetonte jetën e saj më të mirë pa të.

Ndërsa kjo mund të jetë e vërtetë, Alexia më parë konfirmoi se ajo ishte ende duke e parë Todd herë pas here. Ajo jo vetëm konfirmoi se ata po shiheshin, por se ata ende po flinin bashkë. “Ne i kemi bërë të gjitha. Po, ne e duam njëri-tjetrin, “tha ajo ndërsa ishte në Two Ts In A Pod. “Ne jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin.” Ajo gjithashtu përmendi shpresën për pajtim përmes këshillimit.

Real Housewives of Miami po transmetohet në Peacock.