A u ndanë Larsa Pippen dhe Marcus Jordan gjatë fundjavës së Super Bowl?

Klea

A u ndanë Larsa Pippen dhe Marcus Jordan gjatë fundjavës së Super Bowl?

Diçka mund të ndodhë me Larsa Pippen, por përpara se dikush të përfshihet shumë, le të kujtojmë se Larsa është disi e tharë. Ylli i Real Housewives of Miami mund të jetë ose jo një grua beqare sot, por përsëri, njerëzit bëjnë gjëra të çuditshme në përpjekje për të tërhequr vëmendjen.

Larsa dhe Marcus Jordan prej muajsh aludojnë për martesë. Ata kanë parë unaza dhe vende, ishte vetëm çështje kohe para se Marcus të bënte pyetjen. Tani mund të ketë probleme në parajsë, ose ndoshta Big Daddy Michael i bëri djalit të tij një ofertë që nuk mund ta refuzonte. Gjatë fundjavës, Larsa ngacmoi një ndarje në Instagram. Dhe turma shkoi, “meh …”

VRATO MARCUS … VRATO!

Zakonisht njerëzit lëshojnë lajme të mëdha që duan t’i fshehin mes një ngjarjeje të madhe, p.sh. Super Bowl. Ndërsa disa njerëz po ushqehen me hangover sot dhe pyesin veten pse Travis Kelce i bërtiti atij plaku të këndshëm, të tjerë po pyesin nëse makthi i gjatë kombëtar i Michael Jordan ka marrë fund.

Në Story-n e saj në Instagram, Larsa ishte pjekur dhe bëri atë që bën çdo grua e qëndrueshme dhe e sigurt financiarisht pasi u hodh. Ajo hodhi një sondazh ku pyeti: “A duhet që miqtë tuaj të anulojnë ish-in tuaj?” Për më tepër, ajo fshiu fotot e Marcus dhe e bëri unfollow atë. Dun, dun, dunnnnnn.

Ajo përfshiu një video të Morgan Freeman duke folur për dëgjimin e “zërit tuaj të brendshëm”. Sa i përket Insta-s së Marcus, Larsa duket se nuk është ndjekur, është zhdukur dhe tani gjithçka që shihni janë fotot e tij me makina dhe të mbështetur pas mureve të ndryshëm.

Natyrisht, njerëzit duhet të pyesin për fatin e mesit të podcast-it të Larsa dhe Marcus, Ankthi i Ndarjes – përveçse nuk janë sepse në mes të Super Bowl-it, Beyoncé njoftoi se muzika e re po vjen dhe absolutisht askush nuk kujdeset për Marcus dhe Larsa përveç Big. Portofoli i babit Michael.

MJ rihyn në bisedë?

Në kohën e duhur, Marcus ndau një foto të tij me MJ në Insta-n e tij. Kjo më tregon se babi ndoshta nuk është i pakënaqur nëse çifti i dha fund lidhjes së tyre.

Larsa dhe Marcus filluan të lidheshin pas takimit përsëri në 2019. Të dy mohuan të ishin bashkë deri rreth janarit 2023 pas muajsh thashetheme. Që atëherë, ka qenë një festë e pafund dashurie dhe Marcus është paraqitur shumë në sezonin 6 të RHOM. Ata madje u përfunduan në The Traitors së bashku përpara se Marcus të dëbohej menjëherë. Tani duket se kërkimi i Larsa-s për dashurinë e vërtetë vazhdon dhe tani ndoshta Marcus do të mirëpritet përsëri në tryezën e Jordan Falenderimeve.

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo.