Historia 90-ditore e të fejuarit të Xhino dhe Jasmine është shumë e dyshimtë

Klea

A u ndanë Gino dhe Jasmine pas 90 ditësh të fejuar, sezoni 10?

Gino Palazzolo dhe Jasemine Pineda janë një nga më famëkeqit I fejuari 90 ditor çifte. Dyshja e trazuar bëri debutimin e tyre në 90 Day Fiancé: Before The 90 Days Season 5, kur Gino shkoi të takonte Jasmine në Panama. Që në fillim, Gino dhe Jasmine kishin shumë probleme, duke përfshirë Gino duke i dërguar foto nudo të Jasmine ish-it të tij. Jasmine nuk ishte shumë më mirë, pasi ajo u mërzit dhe i bërtiste Xhinos për gjërat më të vogla.

Pas dy sezoneve të Before The 90 Days, Gino dhe Jasmine bënë debutimin e tyre në sezonin 10 të serialit OG. Viza K-1 e Jasmine u miratua më në fund, që do të thoshte se ajo mund të transferohej në SHBA për t’u martuar me Gino. Pas mbërritjes së Jasmine, çifti u përball me disa probleme, por dukej se po kalonin më mirë se më parë.

Pavarësisht marrëdhënies së tyre kryesisht pozitive në sezonin 10 të 90 Day Fiancé, ka zëra se çifti tashmë është ndarë. Këtu është gjithçka që dimë për statusin aktual të marrëdhënies së Xhino dhe Jasmine dhe pse mendojmë se thashethemet mund të jenë të vërteta!

Gino nuk gjendet askund në Instagramin e Jasmine

Një nga treguesit më të mëdhenj që Gino dhe Jasmine mund të jenë ndarë janë llogaritë e tyre në rrjetet sociale. Xhino nuk gjendet askund në Instagramin e Jasmine, gjë që ngre disa pikëpyetje. Është një mundësi që kjo të jetë për qëllime të NDA. Megjithatë, shumë çifte të tjera nga sezoni 10 kanë postuar foto të fundit së bashku derisa sezoni po transmetohet. Sam Wilson dhe Citra Wilson, për shembull, kanë konfirmuar statusin e lidhjes së tyre në internet.

Ndërsa Jasmine shfaqet disa herë në llogarinë e Xhino, ato janë rreptësisht foto nga shfaqja. Kjo ka të ngjarë vetëm për qëllime promovuese dhe nuk tregon se të dy janë ende bashkë.

Jasmine ka udhëtuar pa Gino

Një tjetër aludim i vogël se Jasmine dhe Xhino mund të mos jenë bashkë është fakti që ajo ka udhëtuar vetëm. Jasmine ka shfaqur udhëtimet e saj të fundit në Nju Jork në Instagram, por Gino përsëri nuk gjendet askund. Të paktën, Jasmine mund të etiketonte Xhino nëse ai po udhëtonte me të, por ajo nuk e ka bërë.

Përsëri, ky është vetëm një dyshim. Është e mundur që Gino dhe Jasmine janë tepër të kujdesshëm për të mos thyer NDA-në e tyre. Megjithatë, Gino dhe Jasmine nuk kanë qenë të turpëruar për të qenë së bashku në publik më parë, gjë që ngre dyshime të tjera.

Jasmine aktualisht nuk e mban unazën e saj

Jasmine Pineda dhe Gino Palazzolo nga i fejuari 90 ditë: Para 90 ditëve

Ndoshta aludimi më i madh për ndarjen e mundshme të Gino dhe Jasmine, është fakti se Jasmine nuk është më sportive e unazës së saj të martesës. Jasmine është fotografuar pa unazën e saj në disa histori të fundit në Instagram, ku dora e saj e majtë është qartë e zhveshur. Kjo është një punë mjaft e madhe, pasi do të ishte ekstreme që Jasmine të mos mbante unazën e saj për të parandaluar prishjen.

Shumë shikues supozuan se Gino dhe Jasmine e kaluan martesën, kështu që kjo nuk do të ishte shumë e keqe në fund të fundit. Heqja e një unaze është shpesh një tregues i madh i ndarjes, kështu që kjo mund të nënkuptojë se Gino dhe Jasmine nuk janë aktualisht bashkë.

Çfarë problemesh kanë Gino dhe Jasmine në sezonin 10 të të fejuarit 90-ditor?

Gino Palazzolo Jasmine Pineda 90 ditë i fejuari

Ndërsa Gino dhe Jasmine sjellin gjithmonë dramën, problemet e tyre në sezonin 10 nuk janë ndjerë aq ekstreme sa më parë. Një nga problemet më të mëdha për çiftin këtë sezon është dasma e tyre dhe dëshira e Jasmine që familja e Xhinos të mos marrë pjesë. Kjo gjë e zhgënjeu qartë Xhino, i cili u përpoq t’i shpjegonte gruas së tij të ardhshme pse ishte e rëndësishme për të që të kishte familjen e tij në dasmë. Jasemine, nga ana tjetër, nuk i pëlqente aspak kjo ide.

Një tjetër problem për çiftin këtë sezon kanë qenë fëmijët. Xhino është i etur që për shkak të moshës të ketë një fëmijë sa më shpejt, por Jasemini heziton. Mospajtimi për të pasur fëmijë është një çështje e madhe në çdo marrëdhënie dhe ka potencialin të çojë në një ndarje nëse nuk bëhet kompromisi.

Ndërsa thashethemet për ndarjen e supozuar të Gino dhe Jasmine janë vetëm thashetheme, ka edhe një meritë për to. Ka shumë shenja që Gino dhe Jasmine mund të mos jenë bashkë aktualisht, gjë që është një surprizë e madhe. Ndërsa fansat do të duhet të presin për Sezonin 10 Tell All për të mësuar më shumë, këto sugjerime sigurisht që i lënë ata të pyesin për Gino dhe Jasmine për momentin.