A u ndanë çifti i Artë Bachelor Gerry Turner dhe Theresa Nist?

Klea

A u ndanë çifti i Artë Bachelor Gerry Turner dhe Theresa Nist?

Gerry Turner dhe Theresa Nist ra në dashuri Beqari i Artë, por a ka përfunduar tashmë dashuria e tyre në përrallë? Çifti i parë Golden Bachelor nuk humbi kohë duke u martuar. Ata u martuan rreth një muaj pas përfundimit të transmetimit të sezonit. Gerry dhe Theresa dukeshin të dashuruar kokë e këmbë, por zhvillimet e fundit në lidhjen e tyre i kanë shqetësuar fansat. A e kanë lënë Gerry dhe Theresa martesën e tyre vetëm pas tre muajsh?

Gerry dhe Theresa aktualisht jetojnë të ndarë

Pasi Gerry dhe Theresa u martuan, supozohej se ata do të jetonin së bashku. Kishte zëra se Gerry po transferohej në New Jersey, që është shteti i Terezës. Mirëpo, së fundmi në internet janë shfaqur raportet se çifti aktualisht jetojnë të ndarë. Gerry aktualisht po jeton në shtëpinë e tij të dashur në liqen në Indiana, ndërsa Theresa në Nju Xhersi.

Ndërsa Gerry dhe Theresa që jetojnë veçmas ngre padyshim pikëpyetje, kjo nuk konfirmon një ndarje mes tyre. Gerry dhe Theresa u martuan shpejt, kështu që është e kuptueshme që mund të kenë nevojë për më shumë kohë për të kuptuar situatën e tyre të jetesës.

Për më tepër, Gerry dhe Theresa jetojnë pranë familjeve të tyre, gjë që mund ta bëjë të vështirë lëvizjen për secilin prej tyre. Gerry jeton pranë dy vajzave dhe mbesave të tij, ndërsa Theresa jeton afër vajzës dhe tre nipërve të saj. Është e mundur që Gerry dhe Theresa mund të jenë ende duke u përpjekur të kuptojnë se ku është më mirë të jetojnë në planin afatgjatë, gjë që mund t'i shpjegojë ata të jetojnë veçmas për momentin.

Së fundmi Theresa është parë e trishtuar

Një foto e fundit e Terezës ka bërë që fansat të spekulojnë për statusin e saj aktual të marrëdhënies me Gerry. Në foto, Tereza shihet duke lënë një ndërtesë dhe duke ecur drejt makinës së saj. Ajo në foto duket disi e pikëlluar edhe pse nuk po qan.

Ndërsa fotoja e Terezës sigurisht që ngre pikëpyetje, mund të ketë shumë arsye pas shprehjes së saj të zymtë. Tereza ndoshta nuk e kishte idenë se po fotografohej, pasi fotoja ishte bërë e pakujdesshme. Ndërsa Theresa nuk buzëqeshte, duhet të kemi parasysh edhe faktin se shumica e njerëzve nuk ecin me të qeshur në fytyrë 24/7. Fotoja ishte e çuditshme, por definitivisht nuk nënkupton që Gerry dhe Theresa u ndanë.

Martesa e Gerry dhe Theresa është ende e freskët

Gerry dhe Theresa kanë vetëm tre muaj të martuar dhe lidhja e tyre në tërësi është ende mjaft e re. Pasi ka qenë në sy të publikut për kaq shumë kohë, është e kuptueshme që çiftit mund t'i duhet kohë për të përpunuar gjërat. As Gerry dhe as Theresa nuk janë mësuar të kenë mijëra sy mbi ta, kështu që fama e tyre e sapogjetur është me siguri pak dërrmuese.

Me këtë u tha, Gerry dhe Theresa ndoshta po marrin pak hapësirë ​​për t'i kuptuar gjërat. Nuk mendoj se Gerry dhe Theresa do të ishin martuar aq shpejt sa ata nëse nuk do të ishin të sigurt për njëri-tjetrin. Në vend të kësaj, duket më shumë gjasa që ata po ndahen tani, për t'u siguruar që koha e tyre së bashku më vonë të jetë pikërisht ajo që ata parashikuan.

Gerry dhe Theresa duket se janë ende bashkë

Gerry dhe Theresa së fundmi kanë postuar aktivisht së bashku në llogaritë e tyre në Instagram, gjë që sugjeron se ata janë ende shumë bashkë. Çifti poston një foto të re pothuajse çdo javë në njërën prej llogarive të tyre, duke dokumentuar aventurat e tyre të reja së bashku si çift. Për më tepër, as Gerry dhe as Theresa nuk kanë fshirë asnjë nga postimet e tyre së bashku, gjë që është gjithmonë një tregues i një ndarjeje të mundshme.

Për më tepër, Gerry dhe Theresa së fundmi morën pjesë së bashku në finalen live të sezonit të Joey Graziadei të The Bachelor. Ata dukeshin të dashuruar si asnjëherë më parë, madje u puthën gjatë natës së madhe.

Ndërsa është padyshim befasuese të dëgjosh se Gerry dhe Theresa aktualisht jetojnë të ndarë, nuk ka gjasa që ata të jenë ndarë. Ka shumë arsye që i justifikojnë ata të jetojnë në vende të ndryshme për momentin, gjë që është e kuptueshme duke pasur parasysh situatën e tyre. Shenjat tregojnë se Gerry dhe Theresa janë ende çift, gjë që ne jemi shumë të lumtur ta shohim!