A u ndanë Big Ed dhe Liz?

Klea

A u ndanë Big Ed dhe Liz?

Ed Brown dhe Liz Woods janë të diskutueshme I fejuari 90 ditor çifti dhe fansat me sy shqiponjë dyshojnë se mund të jenë ndarë së fundmi. “Big” Ed u takua me Lizin në sezonin e parë të 90 Day: The Single Life, ku ata filluan si miq. Përfundimisht Liz vendosi t’i jepte Edit një shans, gjë që përfundoi duke çuar në marrëdhënien e tyre të trazuar. Gjatë Tell All, Ed dhe Liz zbuluan se tashmë ishin ndarë dhe ishin bashkuar shtatë herë.

Ed dhe Liz më vonë u kthyen për 90 ditë të fejuara: Happily Ever After? Sezoni 7, ku vazhduan problemet e tyre. Së fundmi çifti u shfaq në 90 Day: The Last Resort, ku kaluan dy javë terapi intensive në çift. Në fund të tërheqjes, ata u ripërkushtuan, madje Ed i propozoi sërish Lizit. Pas shfaqjes, Ed dhe Liz thuhet se u martuan në fund të gushtit.

Mirëpo kohët e fundit fansat kanë nisur të dyshojnë se Ed dhe Liz janë ndarë, pas vetëm disa muajsh martesë. Ndërsa ne nuk e dimë me siguri se çfarë ndodhi mes këtyre të dyjave, këtu janë të gjitha shenjat që tregojnë për ndarjen e tyre.

(Fotografia: TLC/YouTube)

E dhëna e parë që la të kuptohet për ndarjen e Ed dhe Liz ishte kalimi i kohës në publik me një grua tjetër. Ed ndoqi një lojë sportive në qytetin e tij të lindjes, San Diego, ku Liz supozohet se banon gjithashtu. Në vend që të ndiqte lojën me Lizin, Ed u fotografua në ngjarje me një grua tjetër.

Jo vetëm që Ed shkoi në lojë me këtë grua, por ai ndau edhe foto (tashmë të fshira) përkëdhelëse me të në Instagramin e tij. Shumë fansa e panë këtë jashtëzakonisht të papërshtatshme, nën supozimin se Ed ishte ende me Liz-in. Megjithatë, duke qenë se Ed ishte mjaft i rehatshëm për të ndarë foto me gruan tjetër, ka mundësi që ai dhe Liz të jenë ndarë.

Fansat dyshojnë se Liz po shkon në takime me një burrë tjetër

Big Ed Brown dhe Liz Woods në 90 Day: The Single Life
(Fotografia: TLC/YouTube)

Ed nuk është i vetmi që del në takime me njerëz të tjerë, pasi shikuesit dyshojnë se ka qenë edhe Liz. Liz së fundmi ka postuar disa histori në Instagram, ku dukej se ishte në një takim me një burrë tjetër. Ndërsa nga fotot dukej vetëm dora e burrit, fansat shpejt përjashtuan mundësinë që burri të ishte Ed, bazuar në atë se si dukej dora.

Brenda javëve të fundit, Liz supozohet se ka dalë në dy takime me këtë burrë bazuar në postimet e saj. Madje ajo i ka vënë mbishkrimin njërit prej postimeve “Date night”, i cili tërhoqi vërtet vëmendjen e shikuesve. Liz ishte qartazi në një dalje të këndshme dhe fansat janë kurioz se pse ajo nuk është jashtë me Ed.

Ed dhe Liz duket se jetojnë në qytete të ndryshme

Një tjetër e dhënë kryesore që tregon për ndarjen e Ed dhe Liz është fakti se ata aktualisht duket se jetojnë në qytete të ndryshme. Në The Last Resort, Ed dhe Liz zbuluan planet e tyre për t’u transferuar në Arkansas pasi u martuan për të qenë më afër familjes së Ed. Ndërsa duket sikur Ed dhe Liz u martuan në Arkansas, nuk duket se Liz qëndroi atje gjatë.

Pavarësisht se mori pjesë në lojën në San Diego, Ed duket se është një banor i përhershëm i Arkansas. Ai aktualisht punon si sekser, dhe në faqen e tij të internetit thuhet se ai është i vendosur jashtë Bentonville, Arkansas. Liz, nga ana tjetër, duket se po jeton sërish me kohë të plotë në Kaliforni. Liz së fundmi mori pjesë në The Teddy Ball në La Jolla, Kaliforni, ku fansat pyesnin veten pse Ed nuk ishte gjithashtu i pranishëm.

Pra, janë ndarë Ed dhe Liz?

Ndërsa asgjë nuk është konfirmuar ende, ka shumë indikacione që sugjerojnë se Ed dhe Liz u ndanë. Të dy duket se nuk jetojnë më bashkë në Arkansas dhe dyshohet se të dy kanë dalë me njerëz të tjerë. As Ed dhe as Liz nuk kanë postuar foto së bashku kohët e fundit, gjë që i shton më shumë thashethemet e ndarjes.

Ed dhe Liz nuk janë të panjohur për ndarjen, pasi ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre më shumë se një duzinë herë në vitet e fundit. Edhe nëse janë ndarë, nuk do të ishte çudi t’i shihje të pajtohen nga hiçi. Ed dhe Liz janë një çift famëkeq 90 Day, dhe ata marrin shumë vëmendje nga fansat për shkak të marrëdhënies së tyre të pazakontë. Edhe pse statusi i lidhjes së tyre aktualisht nuk është i konfirmuar, shpresojmë që të jetë së shpejti!