A u martua Pump Rregullat Alum Charli Burnett?

Klea

A u martua Pump Rregullat Alum Charli Burnett?

Rachel Leviss kishte një të tillë Rregullat e Vanderpompës anëtare e kastit në këndin e saj gjatë udhëtimit të vajzave të sezonit 10 në Vegas. Charli Burnett e kishte kthyer Rakelën kur pjesa tjetër e zonjave u kthye kundër saj. Por sapo u zbulua e vërteta për lidhjen e Rachel dhe Tom Sandoval, Charli e hoqi Rachelin si një patate e nxehtë.

Charli luftoi kur ishte koha për të nënshkruar kontratën e saj të Rregullave të Pompës për Sezonin 11. “Ditën që erdhi për të nënshkruar në vijën me pika – unë tashmë isha gati të filmoja atë natë – diçka më tha të mos e bëja”, shpjegoi ajo. “Unë thjesht nuk e dija se ku rashë në vend me Vanderpump këtë vit.”

Për më tepër, i dashuri i Charlit, Corey Loftus, bëri pyetjen në Meksikë në nëntor 2023. Çifti postoi disa foto të momentit përmes llogarive të tyre në Instagram. Pra, a eci Charli tashmë në rreshtin bashkëshortor?

Charli ka postuar disa foto festive

Charli ndau një TikTok me dy foto. Në të parën, ajo ishte duke buzëqeshur me Corey. Ishte etiketuar Dita 1. Fotografia tjetër u emërtua Dita 2,555. Në të, çifti rrezatues ishte ulur në një tavolinë. Charli kishte veshur një fustan të bardhë pa rripa së bashku me doreza të tejdukshme me rruaza perla. “Dashuria ime,” shkroi Charli me një emoji me fytyrë të buzëqeshur. “Koha fluturon shumë shpejt. Faleminderit që kemi kaq shumë kujtime së bashku!” ajo ka mbishkrimin e fotove. Një klip nga filmi i Netflix One Day u luajt në sfond.

Kishte zëra se Charli dhe Corey ishin martuar. Megjithatë, ka më shumë gjasa që dyshja të ketë festuar fejesën e tyre muajin e kaluar. Charli ka shpërndarë në Instagram një karusel fotosh nga ngjarja. “POV ke fejesën/ditëlindjen më të mirë-përgjithmonë mirënjohëse”, ka shkruar ajo postimin. Charli përfshiu këngën “I Want A Love I Can See” (Single Version/Mono) nga The Temptations. Njëra nga fotot ishte e njëjta e shpërndarë në TikTok-un e saj.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.