A po takohen zyrtarisht Katie Maloney dhe Tori Keeth?

Klea

A po takohen zyrtarisht Katie Maloney dhe Tori Keeth?

Katie Maloney sapo dha një përditësim se ku qëndron ajo Tori Keeth. Për ata që nuk janë në ciklin e parë, traileri i Vanderpump Rules të sezonit 11 ngacmoi një trekëndësh dashurie midis Torit, Katie dhe Tom Schwartz.

Një pamje paraprake e fundit për episodin e ardhshëm VPR pa fillimet e këtij trekëndëshi dashurie. Gjatë ditës së plazhit të aktorit, Tori e inkurajoi Schwartz-in që ta kërkonte të dilte në një takim. Ndërsa të dy po bisedonin, Katie u afrua për të përshëndetur Torin dhe për të ndarë një përqafim.

“Çfarë bllokuesi i vogël c*ck!” tha Schwartz në një rrëfim. Në rrëfimin e saj, Katie tha: “Nëse atij nuk i pëlqen që t'i marr vajzat e tij prej tij, ndoshta duhet të përpiqet më shumë.” Megjithatë, fansat tashmë kanë disa sugjerime se si përfundoi ky trekëndësh.

Reflektimet e Katie për Torin dhe Schwartz

Në paraqitjen e saj të fundit në podkastin e Danny Pellegrino, Everything Iconic, Katie shpalosi detajet rreth marrëdhënies së saj me Torin. Ajo filloi që në fillim. “Nuk e dija që Tori dhe Schwartz kishin ndonjë gjë, ose po flisnin,” shpjegoi ajo.

“Sepse kisha filluar të bëja më shumë biseda me të kur ishim jashtë, madje jo para kamerave, thjesht ajo po vinte më shumë rreth grupit, dhe kështu unë isha sikur “Oh, ajo është vërtet e lezetshme.”” shkoi Katie. më, “Dhe më pas kuptova se ajo dhe Schwartz ndoshta kishin një gjë, ose po flisnin, dhe unë them, “Epo, nuk më intereson shumë”.

Ajo shpjegoi më tej një masë konfuzioni me jetën e Schwartz-it në takim. “Sepse mendova se ai ishte në Jo [Wenberg]”, shtoi Katie. “Ku është Jo në përzierjen e gjithë kësaj?” Sa i përket vendndodhjes së Katie me Torin aktualisht, ajo tha: “Në herë pas here, ne do të dërgojmë një mesazh ose një Instagram ose diçka të tillë, por nuk kemi qëndruar bashkë.”

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.