A po përpiqet vetëm Katie Maloney të kthehet në Tom Schwartz?

Klea

A po përpiqet vetëm Katie Maloney të kthehet në Tom Schwartz?

Asgjë nuk më befason më kur bëhet fjalë për një lidhje dashurie Rregullat e Vanderpompës. Që nga viti 2013, grupi i SURvers janë lidhur mjaft incestualisht me grupin e tyre të vogël të miqve. Shfaqjet e sezonit më të ri Katie Maloney dhe Tom Schwartz, të cilët janë divorcuar për fat të mirë, duke luftuar për vëmendjen e së njëjtës grua. Dadoja 25-vjeçare e Scheana Shay, Tori Keeth. Nuk mund të shqelmoj ndjenjën se trekëndëshi i dashurisë është i çuditshëm!

Ky tregim duket i rëndë

Përsëri, unë them se ky trekëndësh dashurie po më dhuron heebie jeebies. E mbani mend kur të gjithë filluam të takoheshim në klasën e shtatë, dhe disa prej nesh kishin të njëjtin të dashur? Ne menduam, 'Uau, kjo është e mrekullueshme.' Meqë ishim të gjithë miq, mund të ishim gjithmonë bashkë. Por në jetën reale, si të rritur, ne e dimë se ky lloj konfigurimi thjesht nuk funksionon. Kjo lloj drame trekëndëshi dashurie është e kotë, madje edhe për Vanderpump Rules.

Tom është 41 vjeç dhe Katie është 36. Nuk di shumë për Torin, por si shkoi ajo nga dado te dashuria? Bravo mund të përpiqet t'i japë shfaqjes pak gjak të ri, por kjo nuk duket si mënyra për ta bërë këtë. Sipas mendimit tim, Katie ka pasur një shkëlqim të madh që nga divorci i saj nga Tom; duhej të kishte një histori tjetër për të.

Katie pa Torin e para

Sipas “Diçka për pronarin e saj”, ajo ndoqi Torin përpara se të ndodhte ndonjë gjë me Tomin. Megjithatë, optika e shtyrë nga Bravo e bën të duket sikur trekëndëshi i dashurisë ishte drejtuar për një treshe. Kur u pyet nga një producent në After Show nëse ajo e dinte se Tom po takohej gjithashtu me Torin, ish-serveri u përgjigj: “Ariana mund të garantojë për këtë. Unë me të vërtetë nuk e dija që ajo kishte folur me Tomin apo diçka të tillë. Unë isha si, “Çfarëdo qoftë.”

Rezulton se Katie kishte flirtuar me Torin disa herë. Sipas Ariana Madix, kishte një kohë në SUR dhe një kohë më parë kur Tori i rrëfeu autorit të Single AF Cocktails se ajo kishte biseduar me Katie. Sipas Ariana-s, dado pranoi: “Mendoj se më pëlqen Katie. Dhe unë thashë, 'Ti duhet të flasësh me të'”.

Roli i Tomit

Pra, si rrëshqiti Tom papritmas në foto si opsion, veçanërisht pas ndryshimit të Kenit? Sipas Scheana-s, Tori ka vite që është e dashuruar me ish-modelen. Nëna e një fëmije zbuloi: “Menjëherë pasi u divorcua, Tori tha: “Hej, kam dëgjuar që Schwartz është beqar!” dhe unë isha si 'Err…'” Scheana zbuloi se “Hendeku në moshë për mua, isha sikur, ishte pak i tepërt.”

Nuk ka kaluar pa u vënë re që të vetmet vajza me të cilat shoqërohen Tomët janë në mes të të 20-ave. Por episodi nuk dukej sikur ata kishin shumë të përbashkëta përveç pirjes. Tom gjithashtu ra dakord që veprimet e Katie ishin “të çuditshme”, duke thënë: “Në 2018, sapo blemë një shtëpi së bashku, ne jemi martuar, jemi të lumtur si f-ck – e dini, pak a shumë – por tani është sikur ne po konkurroj për të njëjtën zogth.”

A e ka bllokuar Katie Tomin?

Katie nuk do të kërkonte falje për një lidhje që donte. Ajo në mënyrë sarkastike u tha producentëve: “Jeta ime sillet rreth Tom Schwartz-it. Gjithçka që bëj është për atë njeri dhe për shkak të atij njeriu, fjalë për fjalë. Unë ha, fle dhe marr frymë, Tom Schwartz. Nuk mund të marr një vendim të vetëm derisa të kuptoj nëse ka ndonjë lidhje me Tom Schwartz. A do të flinte Tom Schwartz me këtë person? A po fle me këtë person? Duhet ta di përpara se të marr një vendim.”

Por a mendoj se Katie ndjeu një ndjenjë të vogël kënaqësie kur kuptoi se mund të fitonte Torin ndaj Tomit; po. Nëse do të më duhej të bëja një supozim të arsimuar, nuk mendoj se Katie u përpoq në mënyrë aktive të kthehej tek ish-i i saj. Gjithashtu, e kam të vështirë të besoj se Katie do të ishte e interesuar për këdo që pëlqente Schwartz. Duke marrë parasysh përbuzjen e saj për të, do të supozoja se kushdo që e pëlqente vërtet do të merrte një “Ew. Pse?” përgjigje nga ajo.