A po ngacmon Denise Richards një kthim RHOBH për të nxitur fansat e saj të vetëm?

Klea

A po ngacmon Denise Richards një kthim RHOBH për të nxitur fansat e saj të vetëm?

E preferuara e fansave Denise Richards u kthye në Amvise të vërteta të Beverly Hills si “mik” i disa herë deri më tani këtë sezon. Ndërsa shumë duan që Denisi të rikthehet në emision me kohë të plotë, paraqitjet e saj të deritanishme kanë bërë që shikuesit të kruajnë kokën. Tani, një teori e fansave ka qarkulluar rreth asaj se Denise ka një motiv të fshehtë. A po ngacmon Denise Richards një rikthim të RHOBH për të rritur faqen e saj OnlyFans? Le të shohim provat.

Paraqitjet e Denis RHOBH nuk ishin planifikuar

Denise pohoi se askush në prodhim nuk e dinte se ajo po kthehej në RHOBH për festën e barërave të këqija. Në fakt, pamja e saj ishte falë një ftese nga shoqja në ekran dhe jashtë saj Garcelle Beauvais.

Ylli i “Love Actually” tha se ajo pranoi t’i bashkohej mbledhjes së ish-shokëve të saj në mënyrë që të mund të përballej me Erika Jayne. Por kjo nuk del, duke marrë parasysh sa keq shkoi. Denise pranoi se pamja e saj ishte e turpshme dhe as nuk do ta shikonte si rezultat. Pra, pse ajo u kthye?

Denisi duke u përballur me Erika Jayne ishte një dështim

Erika Jayne

Nëse xhaketa me kokë poshtë në darkën ishte e çuditshme dhe argëtuese, Denisi duke u përpjekur të përballej me Erikën ishte thjesht e trishtuar. Jo vetëm që ajo solli një incident të viteve më parë, por ishte diçka për të cilën Erika kishte kërkuar tashmë falje. Dhe Denisi nuk po bënte një argument bindës me ndonjë pikë koncize. Nuk është çudi që Erika u kundërpërgjigj (pavarësisht se e hoqi atë për Kreshmën).

Më e keqja erdhi pasi Erika hoqi dorën, “Kush është më fitimprurës, ti apo Samiu [Sheen]?” Gjithçka që bëri Denisi si përgjigje ishte e quajti Erika “me të vërtetë e keqe” dhe u tund si një gjethe. Kur Kim Richards po tërhiqet, ju e dini që e keni vënë veten në siklet.

I gjithë takimi ishte kaq konfuz. Denise ka një kockë të vlefshme për të zgjedhur me Fox Force Five, por ajo nuk e përmendi një herë Brandi Glanville. Dhe pse ajo nuk u përgatit me ndonjë rikthim të mirë te Erika? Nëse ajo e dinte se Erika do të shfaqte OnlyFans dhe do të planifikonte të rriste profilin e saj prej saj, kjo mund të shpjegonte se sa e detyruar dukej kjo paraqitje. Por, a do të kishte vërtet dikush që nuk mund të mendonte për një linjë të mirë për të gjitha keqbërjet e Erikës një plan që të përpunohej?

A u befasua vërtet Denisi kur Erika përmendi vajzën e saj?

Sami Sheen ulur në një divan me një bluzë të bardhë OnlyFans.

Denise nuk ishte e lumtur që Erika e rriti vajzën e saj gjatë episodit. Dhe së fundmi, ajo kritikoi një histori rreth shqetësimit të aktorëve të RHOBH në bashkëpunimet e Denise dhe Samiut OnlyFans. Por nëse ajo do të kthehej në RHOBH për të rritur “OnlyFans” e saj, a nuk do të priste që dikush të përmendte profilin e Samiut në faqe?

Po, Real Housewives shpesh thonë se fëmijët janë jashtë kufijve. Edhe Brandi doli në mbrojtje të Denisit për këtë. Por ata rrallë i ndjekin këto rregulla. Disa fansa e quajtën hipokrizinë e Erikës për këtë koment pasi sulmuan Eileen Davidson për komente për djalin e saj. Në këtë pikë, megjithatë, hipokrizia e Erikës është diçka që duhet pritur.

A ka nevojë Denise për RHOBH për të nxitur fansat e saj të vetëm?

Sinqerisht, këtu bie teoria. Le të shohim numrat për llogarinë OnlyFans të Denise Richards. Ndërsa Erika solli paketën prej 7 dollarësh për ta turpëruar, Denisi po bën bankë. Thuhet se Denise fiton 2 milionë dollarë në muaj nga OnlyFans. Pra, ne kemi një përgjigje për pyetjen e Erika-Denise është padyshim më fitimprurëse. Thuhet se ajo po fiton më shumë në muaj sesa alimentacioni i madh i Sutton Stracke.

Kjo nuk është për t’u habitur kur mendoni për këtë. Në fund të fundit, ajo është Denise F*cking Richards. Para reality TV, Denise ishte një nga seks simbolet më të nxehta të viteve ’90. Filmat nga ajo epokë, si Starship Troopers, janë ende super të njohur. Për të mos përmendur neo-noir-in skandaloz Wild Things, në të cilin ajo ka shumë skena të egra nudo. Madje, ajo ishte një Bond Girl. Po, roli i saj si një fizikan bërthamor i quajtur Christmas Jones është për të qeshur, por të qenit një Bond Girl është ende një nder legjendar.

Për shkak të roleve të saj në film dhe martesës së saj famëkeqe me Charlie Sheen, llogaria e Denise’s OnlyFans tashmë ka një audiencë të integruar. Dhe, megjithëse ky mund të jetë një përgjithësim, nuk duket se ka shumë mbivendosje mes atij audienca dhe fansave të RHOBH.

Pra, kur një seks simbol i viteve ’90 i bashkohet një faqeje si OnlyFans, a ka vërtet nevojë për nxitjen nga një shfaqje Bravo? Ndoshta kjo thjesht do t’i shtojë suksesit të saj tashmë të madh.

A është duke qeshur Denisi (në Erika) deri në bankë?

Erika në mënyrë të pamohueshme fitoi grindjen e tyre verbale mbi RHOBH. Në fakt, veshja e saj si Denise u kujtoi shumë fansave pse ata e donin atë përpara skandalit. Duket se po forcon sezonin 13 të RHOBH si një sezon i rikthimit të Erika Jayne.

Ndërkohë mungesa e përgjigjes së Denisit e bëri atë të dukej keq. Në fakt, kjo mund të dëmtojë shanset e saj për t’u kthyer me kohë të plotë. Një sugjerim i përgjithshëm në mediat sociale ishte se Denise nuk mund t’i afrohet të përputhet me ndonjë nga gratë në një debat. Pra, duket se Erika, jo Denise, doli përpara.

Megjithatë, Denise me siguri ka ritmin e saj kur bëhet fjalë për të bërë një fitim. Komenti i paketave prej 7 dollarësh nuk duket aq prerës kur kujton se Erika bëri tituj për përmbajtjen e saj me zbritje. Rezidenca e saj në Las Vegas, Bet On Blonde, u përfol se kishte bileta që shiteshin për vetëm një dollar. Pjesëmarrja raportohet gjithashtu të jetë shumë e ulët. Thënë kjo, ajo po merr gjithashtu një speciale televizive për shfaqjen në Vegas, edhe nëse disa fansa të Bravo nuk e duan atë.