A po mashtrojnë Kyle dhe Mauricio ndarjen e tyre për një dramë RHOBH?

Klea

A po mashtrojnë Kyle dhe Mauricio ndarjen e tyre për një dramë RHOBH?

Që nga Amvise të vërteta të Beverly Hills premierë në vitin 2010, Mauricio Umansky dhe Kyle Richards kanë qenë çifti i shquar që tregoi se dashuria mund të lulëzojë edhe në kodin postar 90210. Mo ishte lloji i bashkëshortit që nuk e bënte keq kur gruaja e tij bënte ndarjet në mes të një feste, shpesh i lumtur që gruaja e tij të vinte në qendër të vëmendjes. Të dy punuan mirë së bashku, duke rritur katër vajzat e tyre nën një çati.

Edhe pse Kyle dhe Mauricio kishin orare të ngarkuara, ata shpesh gjenin kohë për njëri-tjetrin dhe dukej se kishin një sens të mirë komunikimi mes tyre. Lidhja e tyre ishte e pathyeshme, ndaj imagjinoni surprizën e fansave kur dëgjuan se çifti ishte ndarë. Por rezulton se drama mund të ketë qenë thjesht një dredhi për vlerësime më të larta dhe një histori plot lëng.

Kyle kishte nevojë për një titull që binte në sy

(Foto nga Presley Ann/Getty Images për SoFi)

Pas 13 vitesh në ekskluzivitetin e njohur Bravo, Kyle po bëhej një pony me një mashtrim. Pa motrat Kathy Hilton dhe Kim Richards, historia e Kyle ishte pak bla. Pra, nuk është shumë e largët të besohet se drama e fundit rreth divorcit ishte e gjitha e prodhuar për kamerat. Një burim përmes Life & Style ndau: “Nëse e njihni Kyle, e dini se ajo donte thjesht një histori të këndshme për të ruajtur vendin e saj në serialin Bravo. Ajo e di se çfarë po bën.”

Kyle dhe Mauricio kanë pranuar një vit të vështirë

Edhe pse divorci i tyre mund të jetë një hile, çifti ka pranuar se kanë kaluar një vit ferr për martesën e tyre. Në një deklaratë të përbashkët, si Kyle ashtu edhe Mo u hapën shumë publikisht për vështirësitë e tyre, duke shkruar: “Në lidhje me lajmet që dolën për ne sot… çdo pretendim në lidhje me divorcin është i pavërtetë. Megjithatë, po, kemi pasur një vit të vështirë. Më sfiduesja e martesës sonë. Por ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht shumë njëri-tjetrin.”

Kyle vazhdoi, “Nuk ka pasur asnjë keqbërje nga ana e askujt. Edhe pse jemi në sy të publikut, ne kërkojmë që të jemi në gjendje t’i zgjidhim çështjet tona privatisht. Edhe pse mund të jetë argëtuese të spekulosh, ju lutemi mos krijoni histori të rreme për t’iu përshtatur një narrative të mëtejshme të çuditshme.”

Kjo deklaratë do t’i bënte shikuesit të ndiheshin sikur thashethemet nuk ishin të vlefshme. Të dy paraqitën një front të bashkuar, duke treguar se ende kujdeseshin për njëri-tjetrin. Një çift nuk do t’i linte vajzat e tyre të shihnin thashethemet dhe të mos i sqaronin ato. Pra, deklarata ndihet e vërtetë nga të dyja pjesët e tyre. Gjithashtu, natën që doli deklarata, të dy u panë së bashku në Aspen në një udhëtim familjar.

Fluturimet e mundshme të Kyle dhe Mo

Nga ana tjetër, si Kyle ashtu edhe Mo janë parë duke flirtuar me femra të tjera – po, thashë femra. Kyle u përfol se kishte pasur një përplasje me këngëtaren e kantri, Morgan Wade. Të dy dukej se kishin unaza dhe tatuazhe që përputheshin, gjë që i bëri fansat e Bravo të ndiheshin sikur ishte një gjerdan me rrufe përsëri. Vetëm javën e kaluar, Kyle dhe Morgan u panë duke ecur së bashku në plazh në Malibu.

Mauricio u pa me partneren e tij në Dancing With the Stars, Emma Slater, duke u puthur në një bar, përmes Radar Online. Sipas gazetës, Emma u pa gjithashtu duke u mbështetur pranë Mauricios dhe duke mbështjellë krahët rreth tij. Duket sikur ata mund të jenë më shumë se partnerë kërcimi. Emma është sapo beqare pas kërkesës për divorc nga Sasha Farber. Edhe nëse është një dredhi, të shihesh me të dashuruar të tjerë të mundshëm duket si një lëvizje ekstreme me shpresën se do t’i jepet një histori e mirë në Real Housewives of Beverly Hills.

Vendimi përfundimtar

(Foto nga Paul Archuleta/Getty Images)

Personalisht, unë mendoj se thashethemet janë një dredhi për të mbajtur Kyle të mbajë një diamant. Edhe pse ndoshta nuk është e nevojshme, paga e Bravo është ende e dobishme për çiftin që bën një jetë luksoze. Mund të jetë gjithashtu që mendjemadhësia e Kyle e ka detyruar çiftin të formulojë një plan djallëzor që kur ajo ishte një OG e serialit. Do të ishte e turpshme të lihesha kaq larg në shfaqje.

Unë kurrë nuk do ta kuptoj joshjen e të qenit i famshëm në TV realitet pasi duket si më shumë telashe sesa ia vlen. Siç e panë shikuesit në trailer, problemet martesore të Kyle dhe Mo duken si një pjesë integrale e sezonit të ardhshëm, por vetëm koha do të tregojë nëse ata në fund të fundit po shtirnin dhimbjen e tyre.