A po largohet Heather Dubrow nga amvisat e vërteta të Orange County

Klea

A po largohet Heather Dubrow nga amvisat e vërteta të Orange County

Pantallona të zbukuruara, Heather Dubrowylli i Amvise të vërteta të Orange County, i bëri shikuesit të mërzitur pas një episodi të kohëve të fundit që mamaja la të kuptohej se mund ta kishte lënë. Pasi u largua nga shfaqja në 2016, Heather u kthye në 2021 për sezonin 16 dhe i dha shfaqjes një nxitje shtesë drame. Tani, ajo mund të jetë duke kërkuar të shkundë gjërat dhe ekskluzivitetin.

Sezoni 17 ka qenë i ashpër

(Eugene Gologursky/Getty Images)

Heather nuk ka bërë ende ndonjë njoftim zyrtar në lidhje me statusin e saj në serial. Por fansat do ta kuptonin nëse ajo do të donte ta paketonte, kryesisht për shkak të miqve të saj që nuk e mbështesin mirë.

Heather pranoi që herët se ishte e kujdesshme ndaj Tamra Judge dhe Shannon Beador që rindeznin miqësinë e tyre, duke vënë në dukje se ajo nuk donte të lihej jashtë argëtimit. Por për fat të keq, kjo është pikërisht ajo që ndodhi. Tamra dhe Shannon kanë qenë të pandashëm nga ish-pronarja e Cut Fitness, madje kanë ndarë disa nga gojëdhënat e bëra nga Heather-jo shumë si mike.

Ajo ka mbetur një herë dhe do ta bëjë përsëri

Përmbledhja e Real Housewives of Orange County
(Jerod Harris/Getty Images)

Nuk ishte shumë kohë më parë që Heather vendosi t’i jepte asaj portokallin dhe të largohej nga RHOC. Në atë kohë, CEO e HD Network vuri në dukje se ajo dëshironte të bënte një hap prapa për të kaluar më shumë kohë cilësore me bashkëshortin e saj, Terry Dubrow, dhe fëmijët, Ace, Katarina, Max dhe Nicholas.

Heather dukej se e shijonte pushimin e saj gjatë pauzës së saj. Megjithatë, tani që ajo është pothuajse një fole bosh, ajo mund të dëshirojë të tërhiqet dhe të shijojë vitet e fundit me dy më të vegjlit e saj.

Të gjithë po vënë në dyshim besnikërinë e Heather

Gina Kirschenheiter, Shannon Beador, Emily Simpson, amvise reale të Orange County, RHOC
(Casey Durkin/Getty Images)

Heather ka luftuar një betejë të vështirë me shumë nga gratë që nga fillimi i sezonit 17. Emily Simpson është kujdesur që të kundërshtojë vazhdimisht qëndrimin arrogant të Heather, i cili nuk ka shkuar mirë. Gina Kirschenheiter ka vënë hapur në dyshim miqësinë e tyre pasi u zbulua se Heather fshehu mbylljen dhe shitjen e shtëpisë së saj. Për të mos përmendur që Shannon u zemërua që Heather nxori informacione nga kasaforta për marrëdhënien e saj.

Për disa episode, Gina tashmë ka filluar të vërë në dyshim miqësinë, Shannon ende po tregon të kaluarën dhe Emily duket se i pëlqen të marrë në pyetje aktorin në mënyrë agresive. A nuk mund të jenë gratë thjesht të lumtura për suksesin e Heather?

Sinqerisht, është rraskapitëse; do të ishim të lodhur po të ishim edhe Heather. Pa marrë parasysh se si e ndani atë, Heather do të duket si i poshtër. Ne nuk mendojmë se është kështu ajo në jetën reale, kështu që diçka nuk po shtohet.

Heather mund të kërcejë me anije në Beverly Hills

(Nicole Weingart/Getty Images)

Pa dyshim, Heather e di saktësisht se çfarë sjell në tryezë. Para syve të fansave, ajo është shndërruar në Bletën Mbretëreshë të RHOC dhe është gjithçka që femrat e tjera dëshirojnë të jenë. Aftësia e çuditshme e Heather-it për t’i shkurtuar gratë në madhësi, si përmes fjalëve ashtu edhe statusit të saj është argëtuese. Ka lënë disa mendime se ajo mund të jetë një përshtatje interesante për Real Housewives të Beverly Hills.

Ndërsa fliste në emisionin Today Show në qershor, Heather zhvilloi disa shtresa të portokallit të saj. “Ne jemi vetëm në Episodin e Tretë,” vuri në dukje ajo. “Shumë mund të ndryshojnë. Shikoni, në përgjithësi, unë e kam bërë këtë, qoftë në të vërtetë në shfaqje, duke marrë një pauzë, apo duke u rikthyer, për rreth 12 vjet. Unë jam jashtëzakonisht mirënjohës për platformën që ka paraqitur për mua dhe familjen time. Duke thënë këtë, cili është evolucioni i ardhshëm i meje, jetës sime, familjes sime, karrierës sime – mendoj se koha do të tregojë.”

Sezoni 17 tregon Heather dhe Terry duke blerë një apartament nën çati prej 14 milionë dollarësh në ndërtesën elegante The Century në Century City. Heather ka pohuar se donte të ishte më afër aksionit dhe e disponueshme për audicione, por fansat mendojnë se ajo mund të kishte një motiv tjetër. Nëse Heather do të ndërronte serinë, ajo do të ishte ende një peshk i madh në një pellg të vogël.

A do të ishte kalimi në RHOBH një lëvizje e mirë për Heather?

Heather Dubrow RHOC Amvise Reale të Orange County
(Charles Sykes/Getty Images)

Konkurrenca e saj e vetme monetare do të ishte Kyle Richards. Por pyetja mbetet – a është me të vërtetë bari më i gjelbër në kodin postar 90210? Ndërsa Heather do të linte pas dramën që është Shannon dhe Emily, ajo do të miqësohej me Erika Jayne, e cila mund të mos jetë lloji i shoqes që ajo kërkon.

Megjithatë, me Sutton Stracke, Crystal Kung Minkoff, Garcelle Beauvais dhe Dorit Kemsely, Heather do t’i fërkonte lehtësisht bërrylat me një gips më shumë me shpejtësinë e saj.