A po kthehet Thomas Ravenel në Charm Jugor?

Klea

A po kthehet Thomas Ravenel në Charm Jugor?

Ideja e Sharmi jugor, fillimisht, duhej të ishte jeta e rafinuar e shoqërisë jugore të viteve të kaluara. Bota e xhaketave të bardha të darkës, martinit të punuar në mënyrë perfekte dhe topave debutues. Patricia Altschul është një relike e asaj jete, ku mbiemri ishte gjithçka dhe ndiqej një regjim i rreptë i rregullave shoqërore.

Diku në mes, ishte Thomas Ravenel. Ai gjithashtu rrjedh nga një familje e njohur. Ai luajti polo në shfaqje dhe zotëronte një pronë në fshat si një zotëri i duhur nga jugu. Thomas ishte një anëtar origjinal i kastit në vitin 2014 dhe u largua nga seriali në sezonin 5.

Me sa duket, shfaqja humbi një element të caktuar kur Thomas u largua. Tani, kasti është bërë një rrëmujë e ish-ve dhe të lidhur me vorbullën që qarkullon rreth Austen Kroll. Disa fansa po pyesin nëse Thomas mund apo do të rikthehej. Ylli aktual i Southern Charm, Madison LeCroy kishte një përgjigje për këtë pyetje.

Disa nga “miqtë” e Madisonit “do të bashkohen”

Page Six intervistoi të preferuaren e Southern Charm teksa promovoi bashkëpunimin e saj të ri me yllin e Summer House, Ciara Miller. Dyshja Bravolebrity duke punuar së bashku në një fushatë të re Body Contour për Express, dhe Madison-it iu kërkua të jepte mendimin e saj për një rikthim të T-Rav.

“Jo, dua të them, për fat të keq, do të ishte mirë për ne, mendoj, por nuk e kam dëgjuar dhe nuk e kam parë fare këtë,” tha ajo.

Pavarësisht se Madison e mbylli atë thashetheme, ajo ngacmoi disa anëtarë të rinj të kastit për sezonin 10 të Southern Charm.

“Kam disa miq që do të bashkohen, kështu që do të jenë të këndshme dhe interesante, disa fytyra të reja, të freskëta që mendoj [are] do të jetë e shkëlqyeshme për ne, dhe mendoj se të gjithë do t’i duan ata, dhe po, jam e emocionuar që mund të kem më shumë njerëz në këndin tim, “ka zbuluar Madison.

Ylli i realitetit televiziv po parashikon një rikthim në xhirime në pranverë. “Mujt e ngrohtë” janë një kohë e shkëlqyer për të qenë në Charleston dhe Madison mendon se do të jetë më “argëtuese” për shikuesit. Ndiq modën të lutem.

“Ne do të hapim një kanaçe krejtësisht të re me krimba me këta djem,” ngacmoi ajo dramën e mbetur nga sezoni 9.

Madison po thotë shumë. Ndërkohë, vlen të theksohet se Bravo “nuk komenton casting” përpara se të konfirmojë një sezon të ri. Kjo ende nuk ka ndodhur për Southern Charm.

Pra, çfarë shkaktoi thashethemet se Thomas mund të kthehej? Në një video të fshirë tashmë të TikTok, alumi Southern Charm tha se së fundmi kishte një takim me prodhuesit.

Ndërkohë, në platformën e mediave sociale, X, Thomas iu përgjigj një ndjekësi që e pyeti nëse ai “do të kthehej në Southern Charm”. tha ai “Jo.”