A po kthehet Brynn Whitfield për sezonin 15 të RHONY

Klea

A po kthehet Brynn Whitfield për sezonin 15 të RHONY

Shumë të dashur Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut iu dha një rishikim total për sezonin 14, dhe për habinë e fansave, ne në fakt na pëlqeu. Na ndihmoi që kishim ikonën që është Brynn Whitfield dhe ne mësuam shpejt nëse dikush e bënte atë të çmendur, ajo thjesht do të vazhdonte të dilte me babanë e tyre. Brynn është një grua e shkathët që di se si të arrijë atë që dëshiron, dhe unë thjesht nuk mund ta urrej atë që ka atë lloj mallkimi.

Lëvizni mbi Tinsley Mortimer, pasi Brynn është bërë showmani i vërtetë i ekskluzivitetit. Ylli më i ri i Bravo ka një sens të shkëlqyeshëm humori, por referencat e saj të shpejta dhe zgjuarsia tregojnë se ajo është padyshim një biskotë e zgjuar. Personalisht, dua të shoh më shumë nga guru i marrëdhënieve me publikun dhe kam teori se pse ndoshta do ta shohim Brynn Whitfield të rikthehet sezonin e ardhshëm.

Brynn Left Fans një Vezë

Së fundmi, Brynn hyri në Historinë e saj në Instagram, përmes Reddit, për të treguar se si po shkonte procesi i saj i marrjes së vezëve. Ndërsa ndjekësit ishin të entuziazmuar kur dëgjonin për përditësimin e saj të fertilitetit, disa fansa me sy shqiponjë vunë re se ajo gjithashtu dha një sugjerim rreth xhirimeve për sezonin 15. 37-vjeçarja po tregonte se do ta kalonte veten në një raund tjetër të IVF-së, duke zbuluar: “Mendoj se fundi i verës / sa herë që mbyllim xhirimet e sezonit 15.” Me këtë aluzion, të gjitha indikacionet tregojnë se së shpejti do ta shohim flokëkuqenë e zjarrtë në ekranet tona të vogla.

Brynn ka bërë shumë bloge për udhëtimin e saj IVF, i cili ka përfshirë udhëtimin në MB për të kryer procedurat, sepse është më lirë se në Shtetet e Bashkuara. Tani, nëse do të isha një grua bastesh, do të thosha se kjo do të ishte një histori e madhe për Brynn, me kamerat Bravo ndoshta jo shumë larg duke kapur çdo moment. Ajo gjithashtu vuri në dukje se kishte miq në Londër, gjë që më bëri të ndihesha menjëherë sikur mund të kishte një rinisje të Zonjave të Londrës gjithashtu! Një vajzë mund të ëndërrojë.

Brynn është një yll

Brynn është një personazh, dhe edhe pse skica e saj është pak më e lartë në pjesën më të madhe, ajo është goxha e padëmshme. Sezonet e fundit të RHONY ishin rraskapitëse për t’u parë: të rënda. Gjithçka u shndërrua në një moment të mësimdhënies, dhe ndërsa ka një kohë dhe vend, RHONY thjesht u bë i vështirë për t’u parë. Nuk kam asnjë dyshim në mendjen time se Brynn e lehtësoi humorin. Qoftë flirtimi i saj me bashkëshortët e bashkë-yjeve të saj apo thyerja e karriges së dhomës së gjumit të Jenna Lyons, ajo ishte një mashtruese. Kjo është pikërisht arsyeja pse ne do të donim të shihnim Brynn të rikthehet për sezonin 15 të RHONY.

Brynn është i pambrojtur

Ajo që më pëlqeu aq shumë te Brynn ishte dobësia e saj kur u hap me grupin e grave për mënyrën se si ajo u rrit në një jetë të paqëndrueshme familjare. Babai i saj ishte brenda dhe jashtë burgut për pjesën më të madhe të jetës së saj, dhe megjithëse u pajtuan në shtratin e tij të vdekjes, ajo ende luftoi me marrëdhënien e tyre. Nëna e saj gjithashtu kishte probleme të ngjashme me nënën dhe vajzën që nuk u rilidhën kurrë. Shikuesit mësuan se pushimet dukeshin shumë ndryshe për Brynn, pasi ajo dhe vëllai i saj u rritën nga gjyshja e saj pasi ajo u birësua.

Brynn është ikonë

Ka pasur disa të dhëna se Brynn do të kthehej në serial. Një aluzion i rëndësishëm ishte se sa e njohur ishte ajo në BravoCon 2023. Ajo u bë folja e qytetit pasi të poshtmet e saj të kuqe u kapën në shkallë lëvizëse, me memet që u bënë virale. Gjatë muajve të fundit, Brynn është kujdesur gjithashtu të mbajë të lartë ndërveprimin e saj në mediat sociale me fansat dhe ka postuar vazhdimisht përmbajtje RHONY për t’i kujtuar të gjithëve se ajo sjell Big Brynn Energy.

Brynn është gjithashtu një personazh polarizues, por shumica e fansave duket se duan që ajo të kthehet. Në temën e Reddit, një fans shkroi: “Ajo është kaq e mrekullueshme! E bukur, e zgjuar, me pak të çuditshme, dhe një tjetër shtoi, “Më pëlqen Brynn. Ajo është ab*tch, por ajo e di që është ab*tch, dhe ajo është në rregull me këtë.” Brynn ka një butësi që është e pashembullt, dhe sinqerisht, Bravo ka nevojë për më shumë për këtë. Mblidhni në shishe çfarëdo ndjesie që ka Brynn dhe shisni atë.