A po grinden tashmë çifti i Artë Bachelor Gerry dhe Theresa?

Klea

A po grinden tashmë çifti i Artë Bachelor Gerry dhe Theresa?

Beqari i Artë ofroi një rrotullim unik në formatin The Bachelor dhe fansat sigurisht që e vunë re. Shikuesit u derdhën për të parë versionin më të fundit të formulës, duke e gjetur shfaqjen një pushim të shëndetshëm nga llojet e tjera të realitetit televiziv.

Fatkeqësisht, asgjë ari nuk mund të qëndrojë. Ndërsa sezoni i parë i shfaqjes përfundonte, filluan të dalin raporte për titullarin Golden Bachelor, Gerry Turner. Media të shumta raportuan se historia e Gerryt në shfaqje ishte fabrikuar. U shfaqën pretendime se Gerry kishte keqinterpretuar karrierën e tij dhe afatet kohore të takimeve.

Mes këtyre raportimeve, fansat filluan ta kthenin Gerry. Pavarësisht rënies së Gerrit nga hiri, ngjarja televizive e Dasmës së Artë ishte ende në vazhdim. Megjithatë, nëse raportet e fundit janë të vërteta, edhe dasma mes Gerry dhe Theresa Nist mund të jetë në rrezik.

Theresa “do një paramartesë” dhe Gerry është “ofenduar”

Më 25 dhjetor, RadarOnline mori raporte se Gerry dhe Theresa po vuanin nga stresi në rritje para dasmës. Raportet përfshinin pretendime se miqtë e Terezës po e inkurajonin atë të mendonte pak më larg bashkimin. Pavarësisht këtyre paralajmërimeve të supozuara nga miqtë, Theresa thuhet se po vazhdon me planet e dasmës në televizion.

Burimi kryesor i mosmarrëveshjes është se Theresa “do një paramartesë” sipas një burimi të afërt me The Golden Duo. “Ai është ofenduar që ajo nuk i beson. Ata po grinden gjatë gjithë kohës tani – përveç nëse kamerat janë të ndezura.” RadarOnline ia vlerësoi National Enquirer informacionin, por një raport specifik nga media nuk gjendet askund.

Insajderi vazhdoi, “Ajo dëshiron ta tregojë atë, megjithëse miqtë e saj mendojnë se është për arsye të gabuara.” RadarOnline kontaktoi përfaqësuesit e The Golden Bachelor për koment, por nuk ka marrë asnjë deri më tani. Pavarësisht nëse këto raporte janë të vërteta apo jo, Gerry nuk duket shumë mirë me gjithë këto thashetheme që po shtohen kundër tij. Këtu shpresojmë që dyshja të mund të gjejnë lumturinë.

Dasma e Artë transmetohet drejtpërdrejt në ABC më 4 janar në orën 8/7c.