A po grinden Margaret Josephs dhe Jenn Fessler?

Klea

A po grinden Margaret Josephs dhe Jenn Fessler?

Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Jennifer Fessler ishte një frymë ajri të pastër. Gjatë sezonit të saj të parë, ajo nuk kishte frikë të hante mocarela të freskët në festën e Danielle Cabral. Edhe nëse ajo në mënyrë gazmore mbushi shumë copa në gojën e saj menjëherë.

Shoqja e saj, Margaret Josephs, u largua herët nga dasma e Teresa Giudice në shenjë solidariteti me Melissa dhe Joe Gorga. Gorgas zgjodhën të mos merrnin pjesë në dasmën e Terezës dhe Luis Ruelas. Jenn u largua me Margaret.

Më pas, ajo i kërkoi falje Terezës që u largua herët nga festa. “[It] ishte gjëja e gabuar për të bërë, 100 për qind. Në pamje të pasme, thjesht, u ndjeva shumë keq për këtë, “tha Jenn. “[A] dasma është e shenjtë.”

Dhe kur bashkë-ylli i RHONJ, Jennifer Aydin dhe Margaret u grindën në mëngjesin e Jenn-it gjatë sezonit 13, Jenn i kërkoi Jennifer-it të largohej. Më vonë ajo thirri Margaret për sjelljen e saj. Është e qartë se Jenn nuk e ka problem të flasë mendimin e saj, madje edhe me Margaret.

A është Jenn kundër Margaret grindje më e re RHONJ?

Queens of Bravo postoi një foto të Margaret dhe Jenn-it që duken sikur po debatonin në lojën vjetore të bamirësisë softball. Ata i shkruajtën fotos: “Jenn Fessler po përballet fjalë për fjalë tani kundër Margaret! #RHONJ.”

A mund të jenë ata dyshja më e re grindëse në sezonin 14 të RHONJ? Sigurisht, të gjitha këto janë spekulime. Për gjithçka që dimë, ata mund të grinden për lojën. Por është intriguese.

Shikuesit e dinë se Jenn është një libër i hapur. Ajo pranoi se përdorte Ozempic për simptomat që lidhen me menopauzën. Ajo gjithashtu ka deklaruar së fundmi se ka bërë një pastrim të fytyrës dhe një ndërhyrje në hundë. Më pëlqen kur yjet e Bravo ushqehen me gjilpëra.

Ndërkohë, do të duhet të shohim nëse dëgjojmë ndonjë thashetheme për një përplasje mes Margaret dhe Jenn.