A po grinden Lala Kent dhe Kristen Doute e Vanderpump Rules?

Klea

A po grinden Lala Kent dhe Kristen Doute e Vanderpump Rules?

Ne jemi duke u afruar ngushtë drejt sezonit pas skadovalit të Rregullat e Vanderpompës dhe tensioni po nxehet. Miqësitë mes ekuipazhit të SUR janë më të errëta se kurrë. Lala Kentit goja tashmë po futet në telashe përpara premierës dhe po e fut në ujë të nxehtë me disa nga miqtë e saj.

Diss-i mahnitës i Lalës me sa duket drejt Ariana Madix në trailerin e Sezonit 11 të Pump Rules ndezi një zjarr si askush tjetër. Kush e di nëse ndonjë nga anëtarët e tanishëm të kastit do të qëndrojë në #TeamLala deri në momentin që të fillojë ribashkimi i radhës? Kur bëhet fjalë për të diplomuarit e VPR, Lala po kalon gjithashtu një kohë të vështirë.

Rrëmuja e Rregullave të Vanderpump vazhdon

Lala vendosi të nisë 2024-ën duke hedhur një diss të errët drejt një tjetër prej miqve të saj të dikurshëm. Aq shumë për shmangien e Lalës për të qenë një trazues tenxhere, si zgjidhje e saj e Vitit të Ri. Gjatë një Amazon Live, një fans e pyeti Lalën nëse ishte dëgjuese e saj Kristen Doute’s podcast. Lala mbajti kthetrat e saj dhe e bëri një hap më tej duke u shtirur se nuk e kishte idenë se kush ishte Kristen. Hija.

“A ka ajo ende një podcast? Nuk e di”, tha Lala. Unë mendoj se do të ishte më e lehtë të përpiqesh të rendisja yjet e Vanderpump Rules të cilët mos keni një podcast në këtë pikë sepse numri në dukje rritet nga dita në ditë.

Për ta bërë edhe më të paqartë situatën e Lala-s dhe Kristen-it, Kristen postoi një histori të IG në të njëjtën ditë të transmetimit të drejtpërdrejtë të një prej përpjekjeve miliona tregtare të Lalës. Ndoshta Kristen është një fanse e Lalës, por kjo nuk shtrihet në të dyja anët. Të paktën kështu do të donte të besonte Lala.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë më 30 janar në orën 8/7c në Bravo.