A pendohet Jesse Lally për përballjen agresive në korridor?

Klea

A pendohet Jesse Lally për përballjen agresive në korridor?

Jesse Lally më në fund ka pasur rastin të flasë për sjelljen e tij agresive ndaj Kristen Doute dhe Luke Broderick gjatë Lugina.

Në rast se e keni humbur, Jesse fluturoi nga doreza gjatë një prej episodeve të mëparshme të këtij sezoni. Pasi u fut me Kristen në korridorin e darkës së tyre të bukur, Luke, i dashuri i Kristenit, u hodh për ta mbrojtur atë. Ky i fundit tha diçka që e ofendoi Xhesin, sepse ylli i reality-s i sulmoi ata, duke u marrë fizikisht me producentët dhe disa anëtarë të kastit.

Gjatë kohës së tij në Watch What Happens Live, Jesse iu përgjigj një pyetjeje të fansave dhe i tha Andy Cohen se emocionet e tij morën më të mirën prej tij.

Jesse ishte plot “dhimbje, zemërim dhe stres” gjatë xhirimeve të Sezonit 1 të The Valley

Jesse tha se shikimi prapa në momentin ishte “interesant për t'u parë” përpara se të shpjegonte se çfarë e bëri atë të bëhej kaq armiqësor. “Isha plot dhimbje, zemërim dhe stres”, tha ai. “Ishte shumë reaguese, për të cilën më vjen keq. E dini, emocionet e turbullojnë arsyen, dhe ju hyni atje, dhe ishte ajo që ishte.”

Pas shpërthimit të Jesse, gjërat mes tij, Kristen dhe Luke nuk kanë qenë më të mirat. “Ne kishim një marrëdhënie të mirë dhe që atëherë nuk kemi folur më. Nuk kemi folur fare. Dhe [her boyfriend] Luke dhe unë jemi të përzemërt – kryesisht duke folur për gjëra që lidhen me shfaqjen, “tha Jesse në një intervistë të mëparshme. “Por po, dua të them, është e trishtueshme. Ju e urreni të humbni miq.”

Megjithëse thashethemet e Kristen për martesën e Jesse dhe Michelle nuk ishin plotësisht të vërteta, dyshja kishin probleme, siç shihet në episodin e fundit të serialit Bravo.

Ata njoftuan ndarjen e tyre në mars 2024-ditë përpara se të shfaqej premierë e sezonit 1 të The Valley. “Fatkeqësisht, për momentin, Michelle dhe unë jemi ndarë, por ne jemi bashkë prindër, të fokusuar te Isabella,” tha Jesse.

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.