A patën Carl dhe Lindsay një ribashkim të vështirë martese?

Klea

A patën Carl dhe Lindsay një ribashkim të vështirë martese?

Asgjë nuk është më e sikletshme sesa të marrësh pjesë në dasmën e mikut tënd me ish të fejuarin. Por duket se kjo është pikërisht ajo që i ka ndodhur Karl Radke dhe Lindsay Hubbard gjatë javës së fundit. Siç e dinë shikuesit e Summer House, RadHouse dikur ishin miq të kthyer në dashnorë. Dhe e gjithë ndarja ka qenë pak e ngathët. Por Lindsay dhe Carl ishin si vaji dhe uji; ata kurrë nuk ishin menduar të ishin ndeshja e përsosur.

Carl vendosi në momentin e fundit të mundshëm të anulonte dasmën e tyre, duke e lënë Lindsay të verbër. Shikuesit aktualisht po shohin se sa keq shkoi vera e tyre. Të dy kanë luftuar vazhdimisht dhe kanë goditur poshtë brezit. Imagjinoni të jeni të ftuar në dasmën e një miku të përbashkët dhe të duhet të pretendoni se jeni mirë. Është një makth logjistik. Pra, a patën të dy një ribashkim të vështirë? Le të shohim provat.

Të dy Lindsay dhe Carl ishin në Portugali

Amanda Batula ka qenë e sigurt për të dokumentuar udhëtimin e saj para verës në Portugali për dasmën e miqve të saj Daniel dhe Calli. Vendndodhja dukej tropikale dhe e ngrohtë, dhe unë tashmë po ndiqja përditësimet e saj të përditshme. Së bashku gjatë udhëtimit ishin bashkëshorti i saj, Kyle Cooke dhe Carl. Treshja u kap në foto të shumta duke shijuar pamjet dhe duke pozuar me miqtë e tjerë. Por një foto më ra në sy. Amanda postoi një fotografi në grup me shumë të ftuar në dasmë dhe në turmë nuk ishte askush tjetër përveç Lindsay. Edhe pse Carl dhe Lindsay nuk duket se po pozojnë për foto, gjurmët e gishtave të Amandës e vendosin Lindsay në Portugali në të njëjtën kohë.

Lindsay po pretendon se ishte në Meksikë

Gjithsesi, Lindsay po përpiqet maksimalisht të na largojë aromën e saj. Në Instagramin e saj, ajo ndau foto të shumta të saj në Meksikë duke marrë pjesë në dasmën e një miku tjetër. Por pasi kam parë vulat kohore, mund të shoh që fotografia është postuar fillimisht më 7 prill.

Ajo bëri një postim të mëvonshëm për të larguar shikuesit, me sa duket që askush të mos bënte pyetje rreth ribashkimit të vështirë. Lindsay është një magjistar në PR dhe besoj se ri-postimet në Meksikë këtë javë të kaluar ishin për të ngatërruar ndjekësit. Ajo qartësisht nuk donte që publiku ta dinte se ishte në dasmën e Portugalisë. Unë jam duke kërkuar në një karrem-and-switch klasik. Unë kam bërë punën time me detektivë dhe kam referuar disa foto. Dhe përfundimi im është se matematika nuk është matematikë.

Karli ishte jeta e festës

Karli ishte kudo, duket dhe është në shumë foto të Kyle dhe Amanda. Për të qenë i sinqertë, duket se ai mund të ketë qenë një rrotë e tretë në një përpjekje për të mbajtur distancën nga Lindsay. Por Kyle dhe Amanda do të duhej të paktën t'i kishin thënë “përshëndetje” pronarit të Hubb House në një moment. A tha edhe Karli përshëndetje? Kam shqyrtuar me kujdes çdo histori dhe foto, dhe nganjëherë, pothuajse mund të shoh kokën ose shpinën e Lindsay në sfond. Pra, nuk është e pamundur të mendosh se duheshin shkëmbyer kënaqësitë. A ishin ata civilë ndaj njëri-tjetrit, apo ishte e çuditshme sepse sezoni i ri i Shtëpisë së Verës po transmetohet tani dhe tregon vdekjen e tyre?

Lindsay solli një takim

Një e ftuar në dasmë na dha ndjekësve pikërisht atë që na duhej: një perspektivë me çizme në tokë. Lindsay, e cila ishte ende shumë në të njëjtën martesë, u fotografua duke u shoqëruar me burrin e saj të ri. Dhe lajmi i madh këtu: të dy ishin të ftuar në dasmën e Portugalisë. Tani, fotografia është me kokrriza, por nuk është ai tipi me tullumbace që të gjithë e kanë pëlqyer. Megjithatë, unë do të them se kam ndjesi të djegura nga Lindsay kur ajo është duke kaluar nëpër ndarjet e saj. Mund ta imagjinoj vetëm që kërcimi dhe puthja e djalit të saj të ri në dasmë do të shtynte disa nga butonat e Karlit.

Fituesit e vërtetë këtu janë çifti i lumtur i martuar që në njëfarë mënyre ia dolën ta kalonin dasmën e tyre pa shkaktuar skenën Carl apo Lindsay. Sepse ne të gjithë e dimë nëse kjo do të kishte ndodhur do të kishte qenë në rrjetet sociale në .4 sekonda.