A mundet që Lala Kent të largohet nga Vanderpump Rules?

Klea

A mundet që Lala Kent të largohet nga Vanderpump Rules?

Rregullat e Vanderpompës yll Lala Kent ka lënë të kuptohet më parë për largimin e shfaqjes në pjesën e pasme të saj. Në fakt, ajo u largua gjatë sezonit 5. Por ajo u rishfaq gjatë sezonit 6 si një anëtare e kastit të VPR me kohë të plotë.

Në vitin 2021, Lala foli edhe një herë për largimin në podkastin e saj, Give Them Lala. “[If] nesër më thërrasin dhe më thonë: ‘Ne na kanë marrë’, do të bëja një pauzë të madhe sepse nuk e di nëse është më kjo hapësira për mua. Unë u largova nga ai ribashkim me pak vendosmëri,” tha Lala. “U largova duke u ndjerë pak i vetmuar dhe i izoluar.” Megjithatë, ajo u kthye për të fituar atë çek.

A ishte Scandoval shumë për Lalën?

Lala dukej sikur la të kuptohej se kishte mbaruar plotësisht diçka në jetën e saj. “A keni arritur ndonjëherë në një pikë ku nuk është se keni nevojë për kohë ose një pushim, por thjesht e dini se keni mbaruar me diçka? Mendoj se kam mbaruar”, ka shkruar Lala në rrjetet sociale.

Llogaria e Pump Rules në Instagram postoi një pamje të postimit të saj. Sigurisht, ajo mund të diskutojë rregullat e pompës, podkastin e saj, një të dashur apo edhe një miqësi. Natyrisht, fansat e emisionit shprehën mendimet e tyre në komente.

Një ndjekës komentoi: “Unë mendoj se Lala e ka tejkaluar turmën e VP. Ajo është një grua e zgjuar, intuitive dhe ajo e di se kjo do të jetë e njëjta gjë…”

Një tjetër fans sugjeroi një teori interesante. “Unë mendoj se ajo dëshiron të largohet nga VPR dhe të shkojë në koncertin e ri të Jax, Britt & Kristen.” Kristen Doute, Jax Taylor dhe gruaja e tij Brittany Cartwright do të luajnë në një spin-off të Pump Rules.

“MIRE. BËHENI DHE LARNI SHUMËN….BYE!!!!!” ka shkruar një përdorues i rrjeteve sociale. “Është qesharake që dikush mendon se kjo është diçka më shumë sesa unë qaj për vëmendje. Ajo nuk do të largohet kurrë. Ajo e di që pa shfaqjen nuk është aq interesante sa të interesohet”, ka postuar një tjetër ndjekës.

Lala dhe pjesa tjetër e kastit kanë qenë duke filmuar sezonin 11. Deri më tani, Rachel Leviss ka qenë një pa shfaqje.

Mendoj se do të duhet të presim dhe të shohim se për çfarë po aludonte Lala.