A mund të jetë Kaitlyn Bristowe e vendosur të presë Beqarinë e Artë?

Klea

A mund të jetë Kaitlyn Bristowe e vendosur të presë Beqarinë e Artë?

Kujdes, Jesse Palmer. Kaitlyn Bristowe mund të vijë për koncertin tuaj! Fjala në rrugë është se ish-ylli i Bachelorette do të presë sezonin e ardhshëm të Beqaria e Artëku do të luajë Joan Vassos nga The Golden Bachelor.

Sigurisht, kjo ide nuk do të ishte shumë e largët. Kaitlyn ka banuar në ekskluzivitetin e The Bachelorette ndërsa Jesse e ka mbajtur atë për The Bachelor. ABC nuk ka njoftuar asgjë në lidhje me versionin e ardhshëm të shfaqjes vetëm për të moshuarit, por fansat me sy shqiponjë mendojnë se Kaitlyn ka lëshuar sugjerime në mediat sociale. Le të shqyrtojmë provat.

A po lë Kaitlyn bukë të grirë?

Spekulimet nisën kur Kaitlyn postoi në Instagram për një punë për të cilën ajo mori audicionin dhe përfundimisht e mori. Ajo shkroi, “Të kujtohet kur ju kërkova djema që ta nxirrnit në univers që unë të merrja gjënë për të cilën bëra audicionin? e kuptova. Faleminderit.”

Postimi përfshinte një karusel imazhesh me yje të tjerë të realitetit, duke filluar nga Katie Maloney tek Julianne Hough, duke nxitur një ton spekulimesh për atë për të cilën ajo mori audicionin. Ndoshta ishte një intervistë pune në Something About Her. Apo, ndoshta ajo kishte konkurruar për një vend në Dancing with the Stars? Në seksionin e komenteve, teoritë u rrotulluan kudo.

Scheana Shay nga Vanderpump Rules shkroi, “Ahhhhhhh!!!! Shumë e emocionuar për ju! Shpresoj të jetë ajo që po mendoj?” Një tjetër fans i rastësishëm komentoi, “DWTS të gjithë yjet????”

Ndërkohë, Bachelor Nation u ndje plotësisht i bindur se kjo kishte të bënte gjithçka me The Golden Bachelorette. Dyshohet se Kaitlyn u pa në set me Joan të veshur me të njëjtin fustan të kuq nga fotot e saj të fundit në Instagram. Kjo duket shumë specifike për të qenë një rastësi.

Provat sugjerojnë se Kaitlyn është gati të kthehet në ekranet tona për sezonin e ardhshëm të Joan. Sido që të jetë, çfarëdo koncerti të cilit i referohej Kaitlyn në Instagram, ne shpresojmë që kjo ta bëjë atë të lumtur dhe t’i paguajë shumë para. Kjo është ajo që ajo meriton.