A kërcënohet Jennifer Aydin nga Danielle Cabral?

Klea

A kërcënohet Jennifer Aydin nga Danielle Cabral?

Kur Jennifer Aydin e parë me vals në Real Housewives të Nju Xhersit, ajo sillej sikur mund të ishte bleta tjetër mbretëreshë e Garden State. Por fansat mësuan shpejt se ajo nuk kishte stilin më të mirë të jetesës, sado e vështirë të pretendonte. Po, Jen jetonte në shtëpinë më të shquar në Paramus, NJ, me pamje nga qendra tregtare. Dhe po, ajo kishte një kirurg plastik për burrin e saj. Por ajo nuk dukej e plotësuar. Pastaj Danielle Cabral hyn sikur poa e saj të mos ngjitet dhe rrëshqet çdo pendë në veshjen e Jennifer-it të frymëzuar nga Chanel. Pra, po, Jen mund të ndihej absolutisht e kërcënuar nga Dani.

Danielle ka një burrë të dashur

Kur Danielle prezantoi për herë të parë Nate Cabral, ajo tha: “Nate është një burrë! Dhe nuk e kam fjalën për këtë, ‘dua të ngre pesha’. E kam fjalën si “Unë do të kujdesem për ty, fëmijë, për pjesën tjetër të jetës”. Dyshja u martua në shtator 2012 në Kopshtin Toscan në Qendrën Kulturore Snug Harbor dhe Kopshtin Botanik në Staten Island. Sezoni 14 ka treguar se sa i dashur dhe mbështetës është Nate.

Ai është një fitues i vërtetë mes shtyrjes së fëmijëve për të parë babanë e Danielle, me të cilin ajo nuk flet, dhe ndihmës me shfaqjen e saj të modës. Jen, megjithatë, duket se po i lutet Bill Aydin që t’i kushtojë asaj një lloj vëmendjeje. Por ai thjesht nuk e bën. Është e trishtueshme të shikosh Jennifer-in të pyesë vazhdimisht nëse ai do të qëndrojë pranë saj gjatë një feste. Shembulli i përsosur është lufta e tyre e fundit. Bill u ul brenda, ndoshta as nuk i kushtoi vëmendje, pasi Nate u sigurua të ndërhynte dhe të shoqëronte gruan e tij jashtë skenarit.

Danielle ka një biznes që po rritet

Danielle Cabral me burrin Nate në një panel BravoCon 2023.

Danielle ka një biznes të lulëzuar që sapo u prezantua në Javën e Modës në Nju Jork. Boujie Kidz është një linjë mode e veçantë për fëmijë. Danielle gjithashtu ka një linjë të modës për gratë me të njëjtin emër. Veshjet janë vendosur rreth një njësie familjare dhe fansat mund të shohin eksitimin e vazhdueshëm të Danielle për zanatin e saj. Nga ana tjetër, Jen thjesht duket e mërzitur.

Ajo kohët e fundit e gjeti veten të përzier në një skandal që pretendonte se ajo po zbulonte histori tek blogerët. Mesazhet me tekst nuk e vendosën Jen në dritën më të madhe. Ajo u duk e dëshpëruar për të shpjeguar një rrëfim që ishte më lajkatar. Nëse kjo është gjithçka që ajo duhet të bëjë gjatë ditës së saj, diçka ka shkuar shumë keq. Të paktën vizitoni atë qendër tregtare që mund të shihni nga shtëpia juaj për një perspektivë të re!

Daniela po bëhej mike me Terezën

Danielle Cabral me një fustan të gjelbër metalik duke pozuar në BravoCon 2023.

Jennifer ka qenë gjithmonë ndihmësja e Teresa Giudice. Që nga dita e parë ajo u fërkua me bërryla me OG dhe e kishte shpinën gjatë betejave të panumërta. Por duhet ta ketë fërkuar Jen në mënyrë të gabuar kur Danielle, një version i ri dhe më i ri i vetes, hyri në festë. Pyes veten nëse Jennifer filloi të ndihej pak e pasigurt se ku qëndronte me nënën e katër fëmijëve. Tani, falë telasheve në luftën Tulum, unë do të supozoja se Tre do të marrë anën e Jennifer-it, kështu që të paktën ajo e ka këtë për të.

Çfarë ka Jennifer?

Jennifer Aydin bën fotografi në BravoCon 2023.

Tani, unë kurrë nuk hyj në një sezon duke u rrënjosur kundër një amvise të vërtetë. Imagjinoj se xhirimet janë të frikshme dhe shpresoj se shumica janë thjesht duke bërë një akt. Por ka diçka në lidhje me Jen që duket paksa e trishtuar. Nëse vërtet merrni një mikroskop, princesha turke me të vërtetë nuk ka shumë gjëra për të. Ajo ende po përballet me pasojat e një burri që e tradhtoi. Dua të them, burri po kthehej në shtëpi dhe po fshihej në shtëpinë e tij të pishinës për orë të tëra. Ky është një flamur i kuq i qartë.

Mjerisht, Bill gjithashtu nuk dukej shumë i shqetësuar nga përleshja fizike e gruas së tij. Pyes veten nëse ai është i zënë ngushtë nga shpërthimet e saj fëmijërore. Burri nuk mund të mbrojë as veprimet e gruas së tij. Kamerat Bravo zakonisht e kapin atë të ulur larg dramës, duke shpresuar se një natë mund të jetë relaksuese. Dhe ndoshta gjëja më qesharake në lidhje me të gjitha është ndjenja e të drejtës së Jen-it për të menduar se Kirurgjia Plastike Aydin duhet të jetë në një hap dhe të përsëritet që ajo thjesht të shfaqet.

Transmetoni Real Housewives of New Jersey në Peacock.